Главная > Новости > Професію монарха науково визнали небезпечною для життя

Професію монарха науково визнали небезпечною для життя

Категория: Наука и IT

Проаналізувавши життя півтори тисячі європейських монархів, британські вчені були вражені відсотком смертності в цій професії.

Імовірність насильницької смерті серед монархів виявилася в чотири рази більшою, ніж серед солдатів, які служать в зонах активних військових дій. Такий висновок було зроблено британськими вченими, які аналізували життя і смерть більше 1,5 тисячі європейських королів. Робота дослідника прийнята до публікації в журнал The British Journal of Criminology, а коротко її суть викладена в прес-релізі Кембриджського університету.

Автор зібрав дані про 1513 європейських монархів, що жили в період з 600 по 1800 роки. Виявилося, що не своєю смертю померла п'ята частина від їх загальної кількості. У порівнянні з середнім європейським королем у жителя мексиканського міста Сьюдад-Хуарес з найвищим відсотком вбивств в світі в 200 разів більше шансів померти природним чином.

В деякі періоди в окремих країнах професія монарха була особливо небезпечною - так, в Шотландії в проміжок з 889 по 1094 було вбито 15 з 17 правителів. У графстві Нортумберленд на північному сході Англії у восьмому столітті насильницькою смертю померло 14 з 15 королів.

Якщо говорити не про роботу, а про відпочинок, то найнебезпечнішим видом активного "нічогонероблення" в 2008 році були визнані заняття сноубордом. Любителі цього виду спорту складають 26 відсотків від усіх відпочиваючих, що звертаються за невідкладною медичною допомогою.

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/profesiyu-monarha-naukovo-viznali-nebezpechnoyu-dlya-zhittya.html

Случайные улицы

пер. Бонч-Бруевича ул. Выборгская ул. Чабановская ул. Белокур Екатерины ул. Черняховского ул. Канальная ул. Олейника Степана ул. Каунасская пер. Электриков пер. Чеховский ул. Каштановая ул. Святошинская ул. Дыбенко Павла ул. Крайняя пер. Садовый 1-й ул. Цулукидзе ул. Онискевича Григория ул. Шалетт Города ул. Дружбы ул. Щербакова ул. Гоголя ул. Закарпатская ул. Туровская ул. Ростовская ул. Ушакова Адмирала
Нас находят по поисковым запросам