Главная > Новости > У Німеччині 12-річні дівчатка в піжамах вночі викрали машину

У Німеччині 12-річні дівчатка в піжамах вночі викрали машину

Категория: Безумное и интересное

Правоохоронці звернули увагу на автомобіль Kia, який їхав по вулиці, час від часу пригальмовуючи і похитуючись.

У Німеччині поліція затримала двох 12-річних дівчаток, які викрали батьківську машину, щоб вночі покататися по вулицях. Інцидент стався вночі в понеділок, 31 січня, неподалік від міста Любек на території землі Шлезвіг-Гольштейн, розташованої на півночі країни.

Як повідомили у поліції, правоохоронці звернули увагу на автомобіль Kia, який їхав по вулиці, час від часу пригальмовуючи і похитуючись. Поліцейські вирішили, що водій машини п'яний і вирішили перевірити своє припущення.

Водієві наказали зупинитися, але за сидінням водія виявили 12-річну дівчинку, а на задньому сидінні - її зведену сестру того ж віку. Діти були в одязі для сну.

За словами дітей, вони взяли машину, щоб з'їздити в сусідню комуну Альтенкремпе.

Вислухавши сестер, поліцейські вирішили відвезти їх додому. Виявилося, що мати дівчаток спала та нічого не знала про їх вчинок.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/u-nimechchini-12-richni-divchatka-v-pizhamah-vnochi-vikrali-mashinu.html

Случайные улицы

ул. Старосельская ул. Путивльская ул. Масловка ул. 4-линия ул. Добрый Шлях ул. Станиславского пер. Косогорный ул. Ужгородская ул. Киевская ул. Народного Ополчения ул. Лебедева Академика ул. Подгорная ул. Трутенко Онуфрия ул. Семашко ул. Золотоношская ул. Красицкого ул. Мурманская ул. Причальная ул. Светлогорская пр. Навои Алишера ул. Шулявская ул. Шпака Николая пер. Ульянова Владимира ул. Григория Андрющенко ул. Трублаини Николая
Нас находят по поисковым запросам