Главная > Новости > У Росії ув'язненому намагалися доставити героїн на іграшковому вертольоті

У Росії ув'язненому намагалися доставити героїн на іграшковому вертольоті

Категория: Безумное и интересное


У Тульської області Росії правоохоронці затримали чотирьох наркодилерів, які намагалися доставити ув'язненому у СІЗО наркотики на радіокерованому вертольоті.

У Тульській області Росії правоохоронці перешкодили спробі доставки до місцевого СІЗО великої партії наркотиків за допомогою радіокерованого вертольота. Були заарештовані чотири людини, у яких було вилучено безпілотний апарат і 700 грамів героїну.

Про це повідомляє у вівторок, 1 лютого, регіональне управління Федеральної служби виконання покарань (УФСІН), не уточнюючи дати затримання.

За інформацією управління, організувати нелегальний канал постачання наркотиків намагався молодий циган, який був засуджений за розбійний напад і перебував у СІЗО на період розслідування його причетності до наркоторгівлі. Підозрюваний відкрив рахунок в одному з обласних банків, на який надходили гроші від продажу його наркотиків спільниками, які перебувають на волі.

При покупці радіокерованого вертольота злочинці обрали модель з підвищеною вантажопідйомністю, легку в управлінні і здатну виконувати складні фігури пілотажу.

"Надалі залишалося дочекатися великої партії наркотиків, підвісити контейнер до вертольота на мотузці і в нічний час запустити диво-іграшку на режимну територію СІЗО", - з'ясували оперативники.

Апарат повинен був зависнути над територією СІЗО таким чином, щоб контейнер опинився поруч з віконцем камери, в якій знаходився організатор поставки, йдеться у повідомленні.

"Таким чином планувалося доставляти в СІЗО не тільки наркотики, засоби мобільного зв'язку, а й інші заборонені предмети", - повідомляє управління.

Радіокерований вертоліт бів конфіскований і буде виставлений у музеї регіонального управління ФСВП.

Стосовно п'ятьох учасників афери порушено кримінальні справи про причетність до незаконного обігу наркотиків.

Співробітники служби виконання покарань відзначили, що злочинці постійно вигадують нові способи доставки заборонених вантажів у місця позбавлення волі. Наприклад, раніше були зафіксовані спроби переправлення наркотиків в СІЗО на повітряних кульках або всередині курячих кісток від смажених стегенець.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/u-rosiyi-uv-yaznenomu-namagalisya-dostaviti-geroyin-na-igrashkovomu-vertoloti.html

Случайные улицы

ул. Новгородская пл. Сантьяго-де-Чили бульв. Роллана Ромена ул. Крушельницкой Соломии ул. Никопольская пер. Бурмистенко ул. Минская ул. Китаевская ул. Николаева Архитектора шоссе Харьковское ул. Жукова Маршала пер. Красноармейский ул. Космодемьянской ул. Берестецкая ул. Бусловская ул. Набережная ул. Заболотного Академика пер. Цимбалов Яр спуск Врубелевский ул. Жуковского Василия ул. Кочубеевская ул. Рахманинова пер. Десятинный пл. Героев Великой Отечественной Войны ул. Якубовского Маршала
Нас находят по поисковым запросам