Главная > Новости > Ізраїльтянин зняв на мобільний НЛО над Єрусалимом

Ізраїльтянин зняв на мобільний НЛО над Єрусалимом

Категория: Безумное и интересное

Експерти вивчили відеозображення і прийшли до висновку про його автентичність - вони впевнені, що відео не піддавалося редактурі.

Житель Ізраїлю зняв на камеру непізнаний літаючий об'єкт над Старим містом у Єрусалимі. Як повідомляється, відео, що було викладене в Інтернет, за кілька днів стало хітом на YouTube.

28 січня 42-річний ізраїльтянин Елігаель Гдальовіч зупинився на оглядовому майданчику Армон а-Наців на півдні Єрусалиму та побачив, як на Старе місто повільно опускається куля, що світиться.

Куля на кілька секунд зависла над золотим куполом мечеті Купол Скелі, потім блимнула та стрімко злетіла вгору.

Гдальовіч, простеживши шлях кулі, зауважив, що високо над містом висять кілька червоних світних крапок.

Ізраїльтянин виклав відеозапис на YouTube. Всього за декілька днів цей ролик був переглянутий близько 180 тисяч разів.

У відповідь на звинувачення в підробці Гдальовіч стверджує, що відео не піддавалася редактурі або монтажу. За його словами, в той п'ятничний вечір він поїхав разом з приятелем до Єрусалиму, щоб відзняти нічне місто для "свого особистого проекту".

За його словами, йому пощастило, що камера виявилася включеною в момент, коли НЛО вирішив "відвідати" Стіну Плачу.

Практично всі ізраїльські видання, які повідомили про відеоролик, зазначають, що експерти вивчили відеозображення і прийшли до висновку про його автентичність - вони впевнені, що відео не піддавалося редактурі.

Нагадаємо, нещодавно НЛО був помічений над Харковом.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/izrayiltyanin-znyav-na-mobilniy-nlo-nad-yerusalimom.html

Случайные улицы

ул. Соломенская ул. Танкистов пл. Перемоги пер. Михайловский ул. Дзержинского ул. Профинтерна ул. Кондратюка Юрия ул. Выдубицкая ул. Огарева ул. Малая Житомирская ул. Окипной Раисы ул. Залесная ул. Переяславская ул. Мельниченко ул. Никольско-Ботаническая ул. Картвелишвили ул. Смолича Юрия пер. Десятинный пер. Моторный ул. Бакинская ул. Волосская ул. Довженко Александра пер. Гордиенко Костя ул. Кроливницкого ул. Моринецкая
Нас находят по поисковым запросам