Главная > Новости > У США померла найстаріша мешканка Землі

У США померла найстаріша мешканка Землі

Категория: Безумное и интересное

Найстаріша мешканка Землі померла в Техасі.

Найстаріша мешканка Землі - американка Юніс Сенборн (Eunice Sanborn) - померла в штаті Техас у віці 114 років, повідомляє РІА "Новости" з посиланням на Франс Пресс. За даними близьких, вона пішла з життя в своєму будинку в місті Джексонвілл.

За офіційними даними Сенборн народилася в липні 1896 року, проте її родичі стверджують, що в дані Бюро перепису населення вкралась помилка і насправді довгожителька з'явилася на світ на рік раніше.

Сенборн стала найстарішою мешканкою Землі на початку листопада 2010 року, коли на 115-му році життя на острові Сен-Бартельмі в Антильському архіпелазі померла француженка Ежені Бланшар.

У списку Інституту геронтологічних досліджень США, наступною за віком довгожителькою є американка Бессі Купер (Besse Cooper), яка живе в штаті Теннессі. Вона на 37 днів молодша за свою попередницю.

Як повідомлялось, у Японії люди живуть довше, ніж в більшості країн світу, але при цьому багато політиків виказують побоювання, що така кількість довгожителів дуже дорого обходиться економіці. Кількість японців, яким більше 100 років, досягла рекордної позначки. Тепер їх в країні 36 276 осіб - це на 4 тисячі більше, ніж минулого року.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/u-ssha-pomerla-naystarisha-meshkanka-zemli.html

Случайные улицы

ул. Криворожская ул. Кащенко Академика ул. Литинская ул. Металлистов ул. Лебедева-Кумача ул. Верховинная дорога Большая Кольцевая ул. Довнар-Запольского ул. Шлихтера Академика ул. Эренбурга Ильи ул. Правобережная пер. Кецховели Ладо ул. Сажина ул. Кронштадтская ул. Верболозная ул. Кучера Василия ул. Подгорная пер. Чугуевский ул. Бучмы Амвросия ул. Мостицкая пл. Амурская ул. Некрасова пер. Щорса ул. Николаева Архитектора ул. Затевахина Полковника
Нас находят по поисковым запросам