Главная > Новости > У Шотландії альпініст впав з висоти 300 метрів і відбувся синцями

У Шотландії альпініст впав з висоти 300 метрів і відбувся синцями

Категория: Безумное и интересное

36-річний житель Глазго підіймався на вершину гори у складі професійної групи альпіністів із 24 осіб. Однак, діставшись до висоти в 305 метрів, альпініст послизнувся і впав з гребеня.

36-річний шотландський альпініст Адам Поттер, який впав з висоти понад 300 метрів, відбувся лише парою дрібних синців.

Житель Глазго перебував у складі групи з 24 туристів, забрався на одну з вершин Шотландського високогір'я, неподалік від найвищої точки Британських островів - гори Бен-Невіс і зірвався вниз.

Поттер втратив рівновагу, коли, здійснюючи сходження разом з групою альпіністів, досяг вершини гори Сгурр Чоінніч Мор. Ця гора висотою 1094 метрів розташована в 8 кілометрах на схід від найвищої гори Великобританії Бен Невіс.

Він покотився по крутому і кам'янистому східним схилом гори і зник з очей своїх друзів, які показали екіпажу вертольота напрямок падіння свого товариша.

Рятувальники, які отримали сигнал про падіння туриста, відразу ж вирушили на його пошуки. Рятувальники пізніше зізналися, що ніхто не сподівався знайти альпініста живим.

Підійшовши до підніжжя гори працівники рятувальної служби побачили чоловіка, який розглядав карту. Спершу вони не повірили, що перед ними постраждалий, але підійшовши ближче вони встановили його особу.

У щасливчика на тілі було всього кілька синців і дрібних травм, і він був дуже наляканий. У іншому ж, чоловік зовсім не був схожий на що впав з великої висоти.

Поттер пояснив, що думав лише про зниження швидкості свого падіння, але це було практично неможливо: варто було йому загальмувати, як він падав з чергового уступу.

"Моє життя не проходило перед моїми очима, нічого такого не було - я думав тільки про те, як би загальмувати своє падіння", - розповів він. Приземлившись, Поттер виявив, що через шок втратив пам'ять і забув, де знаходиться, тому і взявся за карту, щоб згадати своє місцезнаходження.

Зараз постраждалий перебуває в лікарні.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/u-shotlandiyi-alpinist-vpav-z-visoti-300-metriv-i-vidbuvsya-sincyami.html

Случайные улицы

бульв. Быкова Леонида пл. Анкары ул. Дубенская ул. Хмельницкая ул. Причальная ул. Сретенская шоссе Надднепрянское ул. Беличанская ул. Верховинная ул. Эстонская ул. Российская ул. Цимбалов Яр ул. Старонаводницкая ул. Беляшевского Академика пер. Музейный ул. Регенераторная ул. Цветаевой Марины спуск Владимирский ул. Соловцова Николая ул. Гонты Ивана ул. Стельмаха Михаила ул. Гречко Маршала ул. Депутатская ул. Артема ул. Кучера Василия
Нас находят по поисковым запросам
впав з 300 метрів