Главная > Новости > П’яна киянка застрягла у кватирці, рятуючись від пожежі

П’яна киянка застрягла у кватирці, рятуючись від пожежі

Категория: Безумное и интересное

Жінка побігла рятуватися від пожежі не через вхідні двері, а спробувала вилізти в кватирку, бо знаходилася на першому поверсі.

У Києві 29 січня в квартирі багатоповерхового будинку на Чоколовському бульварі сталася пожежа. Мешканці квартири втекли, забувши про свою подругу. Рятуватись від вогню жінка вирішила через кватирку, де й застрягла.

На момент пожежі в квартирі знаходилися три людини: чоловік - господар квартири -, і дві жінки. Всі вони перебували в стані алкогольного сп'яніння.

Постраждалі всю ніч з суботи на неділю розпивали спиртні напої. Лягли спати тільки під ранок. Одна з жінок, 40-річна Ганна, постелила на підлогу кухні ковдру, і лягла спати. На підлозі кухні були розкидані недопалки і пляшки з-під алкоголю.

Незабаром власник і друга жінка, що спали в кімнаті, прокинулися через густий дим, що валив з кухні. Вони одразу вибігли на вулицю, забувши про свою подругу.

Ганна прокинулася пізніше, і побігла рятуватися не через вхідні двері, а спробувала вилізти в кватирку, бо знаходилася на першому поверсі.

Жінка отримала опік спини, але до будинку вчасно під'їхали пожежники, які допомогли жінці вибратися з палаючої квартири.

На даний момент постраждала перебуває у лікарні. За попередньою версією експертів, причиною пожежі став незагашений недопалок.

Нагадаємо, у травні 58-річна киянка викликала пожежників і розповіла, що пожежу у її квартирі влаштували гноми.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/p-yana-kiyanka-zastryagla-u-kvatirci-ryatuyuchis-vid-pozhezhi.html

Случайные улицы

ул. Пушкинская ул. Учительская ул. Дружная ул. Коноплянская ул. Жуковского Василия ул. Тростянецкая бульв. Кольцова пер. Бонч-Бруевича бульв. Верховного Совета ул. Тимирязевская ул. Киприанова Академика ул. Гринченко Николая пр. Броварской ул. Березняковская ул. Радченко Петра пер. Рыльский ул. Уманская ул. Сабурова Александра ул. Сеченова ул. Социалистическая ул. Лазо Сергея ул. Булаховского Академика ул. Кудряшова пер. Бердянский пер. Шевченко
Нас находят по поисковым запросам