Главная > Новости > Проспавши зупинку, пасажир покусав попутників і побив начальника потяга

Проспавши зупинку, пасажир покусав попутників і побив начальника потяга

Категория: Безумное и интересное

Втихомирювали несамовитого пасажира провідники і пасажири вагона всі разом. Врешті вони зв’язали його простирадлами і здали до міліції.

30-річний мешканець Кривого Рогу (працівник однієї із страхових компаній міста) через те, що проспав свою зупинку, влаштував у потязі такий бешкет, що його вдалося втихомирити лише силами десятка пасажирів вагону.

Потяг прямував з Кривого Рогу до Миколаєва, пише "Сегодня".

Коли молодик сів у потяг, він із задоволенням виявив, що в його купе їде симпатична дівчина. Хлопець швидко розговорився з нею, сказав, що їде до Херсона. У лічені хвилини на столі з'явилися спиртні напої. Однак незабаром попутниця зійшла на своїй зупинці, а чоловік продовжив вживати спиртне сам і заснув. Отямився вже через кілька годин, коли поїзд мчав у пустельних засніжених степах між Херсоном і Миколаєвом.

Зрозумівши, що він проїхав свою зупинку, чоловік почав скандалити. У відповідь на доводи провідниці, що він зможе зійти лише на наступній зупинці, бешкетник зірвав стоп-кран. Коли ж у вагон на крики прибіг начальник поїзда, розгніваний пасажир накинувся на нього з кулаками.

На допомогу начальнику прийшли провідниця і пасажири вагона. Одного з них (свого сусіда по купе) забіяка вкусив за палець.

Спільними зусиллями бешкетника все ж таки вдалося втихомирити. Пасажири просто зв'язали його простирадлами. А через годину чоловіка здали у відділення транспортної міліції на вокзалі в Миколаєві.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/prospavshi-zupinku-pasazhir-pokusav-poputnikiv-i-pobiv-nachalnika-potyaga.html

Случайные улицы

ул. Причальная ул. Тургеневская ул. Руднева бульв. Перова ул. Мелиоративная ул. Николая Амосова ул. Выборгская пер. Балтийский ул. Моринецкая ул. Божков Яр ул. Хмельницкого Богдана ул. Радищева ул. Охотская ул. Леонтовича пр. Курбаса Леся ул. Клименко Ивана ул. Навашина Академика ул. Коренная ул. Псковская ул. Островная пер. Бонч-Бруевича ул. Медицинская ул. Чешская ул. Керченская ул. Вильнюсская
Нас находят по поисковым запросам