Главная > Новости > Мадридець 50 років будував церкву зі сміття

Мадридець 50 років будував церкву зі сміття

Категория: Безумное и интересное

Церква побудована виключно із будівельного сміття, її висота сягає 40 метрів.

На околиці Мадрида 85-річний Джорджіо Галледжо завершив свою 50-річну працю і в минулі вихідні урочисто презентував городянам своє творіння - справжню церкву, побудовану виключно з будівельного сміття. Висота церкви - 40 метрів.

В інтерв'ю місцевим ЗМІ, які були присутні на відкритті унікальної церкви, Галледжо зізнався, що зміг втілити в життя свій задум виключно завдяки своїй вірі.

Він розповів про те, який важкий шлях він пройшов від задуму до реалізації своєї ідеї. Спочатку у Джорджіо не було навіть дозволу на будівництво та плану будови. Добував же будівельний матеріал він на будівництвах, збираючи непотрібне робоче сміття.

Чоловік також заявив, що якби йому запропонували повернутися назад на 50 років, він би не відмовився від свого задуму і, більше того, побудував би церкву удвічі більшу.

Нагадаємо, нещодавно у Мадриді з’явився готель зі сміття. Сам каркас будівлі Beach Garbage Hotel на площі Кайя зібраний з дерева, а стіни і внутрішні приміщення обшиті відходами, які будівельники готелю кілька років збирали на іспанських пляжах. Всього набралося 12 тонн.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/madridec-50-rokiv-buduvav-cerkvu-zi-smittya.html

Случайные улицы

ул. Конотопская ул. Якутская ул. Коноплянская ул. Котельникова Михаила ул. Золотоношская ул. Пантелькина ул. Черновола Вячеслава ул. Осенняя ул. Дежнева аллея Героев Крут ул. Урицкого шоссе Гостомельское ул. Батуринская ул. Купянская ул. Федько Ивана ул. Шутова Полковника ул. Мечникова ул. Гайдай Зои ул. Менделеева ул. Хмельницкого Богдана ул. Говорова Маршала ул. Добружская ул. Золотоворотская пер. Редутный ул. Фруктовая
Нас находят по поисковым запросам