Главная > Новости > У Запоріжжі вундеркінд викинувся з вікна, залишивши записку "Я - Бог"

У Запоріжжі вундеркінд викинувся з вікна, залишивши записку "Я - Бог"

Категория: Происшествия и криминал

Колишній учасник телепередачі "Найрозумніший", який вступив до університету у 15 років, на четвертому курсі вкоротив собі віку.

У ніч на 1 лютого в Запоріжжі наклав на себе руки 18-річний мешканець Мелітополя Сергій Резніченко, який був студентом 4-го курсу економічного факультету національного університету.

Юнак викинувся з вікна 8-го поверху будівлі гуртожитку. Рано вранці його тіло знайшли під вікнами місцеві двірники.

Сергій Резніченко відомий тим, що в шкільні роки брав участь у телепередачі "Найрозумніший". До університету він вступив у 15-річному віці.

За словами сусіда Сергія по кімнаті, о третій годині ночі юнак ще працював за комп'ютером. Що сталося потім, він не знає. На столі Сергій залишив дивну записку: "Я – Бог".

За фактом події ведеться слідство.

Варто зазначити, що за останні десятиліття середній вік самогубців значно знизився. Усе частіше трапляються випадки, коли віку собі вкорочують ще зовсім діти. Так, нещодавно у Криму повісився 10-річний хлопчик. Виявилося, що незадовго до цього він подивився жорсткий мультфільм-аніме про смерть.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/u-zaporizhzhi-vunderkind-vikinuvsya-z-vikna-zalishivshi-zapisku-ya-bog.html

Случайные улицы

ул. Днепродзержинская ул. Малиновского Маршала бульв. Высоцкого Владимира ул. Берлинского Максима ул. Батуринская пл. Севастопольская ул. Дымерская ул. Толбухина ул. Золотоустовская бульв. Чоколовский ул. 4-линия ул. Литинская ул. Гетмана Вадима ул. Янтарная дорога Набережно-Рыбальская ул. Жабаева Жамбыла пер. Чеховский ул. Подвысоцкого Профессора ул. Олены Пчилки спуск Фрометовский пер. Франко Ивана ул. Корабельная ул. Писаржевского Академика пл. Харьковская ул. Загороднего Михаила
Нас находят по поисковым запросам