Главная > Новости > Педофіл зґвалтував першокласницю у шкільному туалеті

Педофіл зґвалтував першокласницю у шкільному туалеті

Категория: Происшествия и криминал

У російській школі чоловік познущався над 7-річною дівчинкою просто у вбиральні. Виявилося, що доступ до навчального закладу був вільним.

У Новосибірській області Росії розшукують педофіла, який напав на першокласницю. Дівчинка стала жертвою зґвалтування просто в шкільному туалеті.

Під час слідства було встановлено, що в школі №92 міста Барабінська семирічна дівчина під час уроку вийшла з класу та пішла до туалетної кімнати. У коридорі першокласницю побачив зловмисник, який пройшов за нею до вбиральні, де силоміць змусив її вступити з ним у сексуальні стосунки.

Правоохоронці виявили, що у цьому навчальному закладі не було забезпечено пропускний режим, у зв'язку з чим сторонні особи мали вільний доступ на територію школи.

Лише наступного дня після скоєного злочину працівники школи почали здійснювати контроль над громадянами, які заходили в будівлю.

У ході проведення слідчих дій було складено фоторобот підозрюваного. Його прикмети: зріст близько 150-160 см, вік - на вигляд близько 40 років.

За фактом події порушено кримінальну справу за статтею 132 КК РФ (насильницькі дії сексуального характеру).

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/pedofil-zgvaltuvav-pershoklasnicyu-u-shkilnomu-tualeti.html

Случайные улицы

ул. Заводская ул. Житкова Бориса пер. Госпитальный ул. Полянская ул. Курнатовского ул. Примакова ул. Майбороды Платона ул. Мурманская ул. Кривоноса Максима ул. Корчеватская пл. Тульская ул. Щербакова ул. Пушкина ул. Туманяна Ованеса ул. Артема ул. Заломова Петра ул. Малинская ул. Одесская ул. Лебедева Академика ул. Кронштадтская ул. Лагерная ул. Щепкина ул. Азербайджанская ул. Борисоглебская ул. Кибальчича Николая
Нас находят по поисковым запросам