Главная > Новости > 13-річний підліток забив пенсіонера до смерті та дві години знущався над тілом

13-річний підліток забив пенсіонера до смерті та дві години знущався над тілом

Категория: Происшествия и криминал

У Вінницькій області підліток з неблагополучної родини забив літнього чоловіка ногами до смерті, а потім обливав його тіло окропом і різав ножем.

У селі Тернівка на Вінниччині 13-річний підліток забив ногами до смерті 72-річного чоловіка і ще деякий час глумився над його бездиханним тілом.

Від завданих тілесних ушкоджень пенсіонер помер на місці. Його тіло наступного дня виявили рідні і зателефонували до міліції. За підозрою у скоєнні цього злочину затримали місцевого 13-річного хлопчика.

За словами односельців, підліток виховується в неблагополучній родині, не відвідує школу і вживає алкоголь. Він неодноразово тікав з дому і по кілька днів не з'являвся.

Увечері 18 січня він зайшов до будинку місцевого пенсіонера і попросив налити йому горілки. Літній чоловік не відмовив хлопцеві, але попередив, що наллє тільки одну чарку.

Розлючений юнак виштовхав чоловіка з ліжка і почав бити його ногами. Бив близько двох годин, поки пенсіонер не втратив свідомість. Цього підлітку здалося мало і він почав знущатися над тілом старого.

Спочатку нагрів чайник та окропом облив обличчя чоловікові, потім кухонним ножем тричі вдарив потерпілого по сідницях, а на завершення тортур облив тіло бензином і спробував його підпалити.

Незабаром буде проведена психіатрична експертиза, щоб визначити психічний стан хлопчика. За фактом завдання тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, порушено кримінальну справу. До відповідальності також будуть притягнуті батьки неповнолітнього.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/13-richniy-pidlitok-zabiv-pensionera-do-smerti-ta-dvi-godini-znuschavsya-nad-tilom.html

Случайные улицы

ул. Кармелюка Устима ул. Нововокзальная ул. Старицкого ул. Бурмистенко ул. Рылеева бульв. Русановский ул. Островского Николая ул. Профинтерна ул. Платоновская ул. Авторемонтная ул. Медовая ул. Тепловозная ул. Комарова пер. Косогорный ул. Псковская ул. Старонаводницкая ул. Прорезная ул. Лермонтова пер. Лодыгина ул. Корчеватская ул. Пехотная ул. Дружбы ул. Радостная аллея Пейзажная ул. Прилужная
Нас находят по поисковым запросам