Главная > Новости > На Донбасі зять зарізав тещу за те, що зруйнувала його сім'ю

На Донбасі зять зарізав тещу за те, що зруйнувала його сім'ю

Категория: Происшествия и криминал

У Соледарі 32-річний чоловік завдав тещі 10 ударів ножем. Його довели до сказу її постійні закиди і те, що вона підбивала дочку піти від нього.

Зять пішов на вбивство тещі, щоб повернути дружину
У Соледарі (Артемівський район Донецької області) 32-річний чоловік жорстоко зарізав свою тещу, яку звинувачував у тому, що вона зруйнувала його сім'ю.

Через деякий час після весілля молоді почали сваритися, і теща, природно, стала на бік дочки. Жоден її візит в гості не обходився без критики і закидів на адресу зятя – і заробляє мало, і її дочки-красуні не гідний.

Невдовзі жінка забрала маленьку дочку та переїхала жити до матері. Чоловік телефонував їй, просив повернутися, однак скоро дізнався, що кохану налаштовує проти нього його теща. Вона ж підбивала дочку заборонити батькові бачитися з дитиною.

Тоді чоловік прийшов до будинку тещі, яка в цей час вийшла у двір винести сміття і, побачивши зятя, не втрималася від фрази: "Що? Встиг вже відпрацювати?" Ігор розлютився і накинувся на жінку з ножем. На її тілі нарахували більше десяти глибоких колотих ран.

"Ми розглядали кілька версій, в тому числі і причетність до вбивства родичів. У 54-річної жінки було ще дорослий син, і спочатку підозра впала на нього. Однак оперативники докопалися до істини, хоча чоловік її доньки переконливо зображав убитого горем", - розповів начальник карного розшуку Артемівського міськвідділу міліції Леонід Бровкін.

Міліції вдалося зібрати необхідні докази і знайти знаряддя вбивства - закривавлений ніж був захований під кліткою з кроликами у дворі зятя-вбивці. Чоловіка заарештували. Йому загрожує до 15 років в'язниці.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/na-donbasi-zyat-zarizav-teschu-za-te-scho-zruynuvala-yogo-sim-yu.html

Случайные улицы

ул. Паньковская пл. Героев Бреста ул. Малая Житомирская ул. Молочанская ул. Литинская ул. Краснова Николая ул. Брюсова ул. Магистральная ул. Петровского пл. Арсенальная ул. Лютеранская бульв. Верховного Совета ул. Василенко Николая ул. Циолковского ул. Гетмана Вадима пл. Франко Ивана ул. Кирилло-Мефодиевская бульв. Вернацкого Академика ул. Ермака ул. Федорова Ивана ул. Барбюса Анри ул. Вокзальная ул. Гайдай Зои ул. Кузбасская ул. Градинская
Нас находят по поисковым запросам