Главная > Новости > Служителі релігійного культу протягом 15 років влаштовували масові оргії і ґвалтували дітей

Служителі релігійного культу протягом 15 років влаштовували масові оргії і ґвалтували дітей

Категория: Происшествия и криминал

З 1995 по 2010 рік група сектантів, які сповідували культ безладного сексу, заманювали до себе дітей, ґвалтували їх та змушували брати участь в оргіях.

У Королівському суді Західного Уельсу судять банду педофілів, які перетворили свої збочення в подобу релігійного культу. У них були свої обряди і свій гуру, який пропагував секс без обмежень. Поплічниками маніяка стали його дружина і три знайомих жінки.

В організації своєрідного "педофільського ордена" підозрюється 48-річний Колін Бетлі, який спеціально переїхав в 1990-х роках з Лондона в далеку провінційну село Кідвеллі (графство Кармартеншир), щоб розбещувати молодь подалі від сторонніх очей.

Разом з Коліном лаву підсудних зайняла його 47-річна дружина Елейн, 42-річна Джекі Марлінг, 35-річна Шеллі Міллер і 49-річна Сандра Айвесон. У всіх учасників злочинної групи на тілі є спеціальне татуювання, що зображає очі давньоєгипетського бога Гора. За словами прокурора Пітера Мерфі, цей знак свідчив про приналежність його носія до секти Бетлі.

Ідея створити секту, яка проповідує проміскуїтет (безладний секс), виникла у Коліна Бетлі після прочитання так званої "Книги Закону", написаної в Каїрі англійським окультистом і екстрасенсом Алістером Кроулі.

У книзі є досить спірні твердження. Наприклад, автор пропонує зневажати цнотливих жінок. "Секс з будь-якою людиною не тільки допускається, а й повинен заохочуватися. Проституція повинна викликати захоплення", - йдеться у "Книзі Закону".

За словами прокурора, Бетлі використовував свої окультні знання, щоб залякати людей і маніпулювати ними з метою задоволення своїх збочених сексуальних потреб. У підсумку "начитаний" педофіл перетворив зґвалтування дітей у подобу культу.

Учасники банди відмовилися від будь-яких моральних бар'єрів і віддавалися любовним утіхам.
Поліція напала на слід ґвалтівників-сектантів тільки в 2010 році.

Після затримання Бетлі назвав всі підозри на свою адресу нісенітницею. При цьому він визнав, що намагався прочитати "Книгу Закону", але не зміг її осилити. Себе при цьому Колін Бетлі зарахував до мормонів і заявив, що для нього головною книгою залишається Біблія.

За даними поліції, Бетлі ґвалтував підлітків обох статей, а також змушував їх вступати у сексуальні відносини один з одним. До зґвалтувань він приваблював і учасниць секти, влаштовуючи цілі оргії. За словами однієї з потерпілих дівчаток, вона потрапила в будинок до збоченців на вечірку з нагоди Хеллоуїна. У підсумку вона спостерігала злягання двох пар чоловіків і жінок.

Учасникам банди інкримінують 33 злочинних епізоди, серед яких зґвалтування, розпусні дії, примус до проституції і сексуальні домагання.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/sluzhiteli-religiynogo-kultu-protyagom-15-rokiv-vlashtovuvali-masovi-orgiyi-i-gvaltuvali-ditey.html

Случайные улицы

ул. Бориспольская ул. Ахматовой Анны ул. Шевцова Ивана ул. Подвысоцкого Профессора ул. Барбюса Анри ул. Усенко Павла ул. Димитрова (Деловая) ул. Коммунистическая пр. Тычины Павла ул. Парниковая ул. Ясногородская ул. Водогонная ул. Азербайджанская ул. Никольско-Слободская ул. Профсоюзная ул. Клавдиевская шоссе Набережное ул. Ростовская ул. Борщаговская ул. Приколейная ул. Стадионная ул. Нестерова ул. Выдубицкая ул. Грозненская пер. Суворова
Нас находят по поисковым запросам