Главная > Новости > Підлітки дві години катувати хлопчика-інваліда, а потім пішли кататися з гірки

Підлітки дві години катувати хлопчика-інваліда, а потім пішли кататися з гірки

Категория: Происшествия и криминал

Семеро людей від 13 до 22 років нещадно били хлопця дві години. Серед них були навіть дві дівчини-школярки, які брали участь у розправі нарівні з хлопцями.

П'яна група підлітків напала на хворого на епілепсію юнака і дві години по-звірячому його била, а потім пішла в льодове містечко, після чого спокійно продовжила розпивати алкоголь біля його тіла. Інцидент стався у Катав-Іванівську Челябінської області.

21-річний студент Женя Логінов був тихим хлопцем. Він хворів на епілепсію, соромився своєї хвороби, тому важко сходився з людьми. В основному сидів за комп'ютером. Щоправда, у нього було кілька хороших друзів.

Під вікнами Женіної квартири - вхід у підвал. Там збираються місцеві хулігани, які тиняються по місту. Одного разу компанія буйно веселилася, і Женя зробив їм зауваження. Ті проігнорували прохання хлопця, і на допомогу Женя покликав своїх друзів. Почалася бійка, в якій у темряві хлопець впустив мобільний телефон.

Всю решту вечора і наступного дня він переживав цю втрату. На мобільний він кілька місяців збирав з пенсії по інвалідності. Женя рвався спуститися в цей підвал і пошукати там, але родичі не пускали.

Непомітно вислизнувши з квартири, Женя в сутінках і сигаретному чаду розгледів кілька сірих постатей. Велика частина нічної компанії залишилася на місці, підлітки були все ще п'яні після нічного загулу.

Женя несміливо запитав у них, чи не знаходили вони телефон. Підлітки, впізнавши в хлопцеві недавнього кривдника, кинулися на нього з кулаками. Семеро людей від 13 до 22 років били хлопця дві години. Били в повну силу і без жалю. Серед них були навіть дві дівчини-школярки, вони брали участь у розправі нарівні з хлопцями.

Після побоїв вони залишили стікаючого кров'ю в підвалі, і пішли в льодове містечко кататися з гірки. Повернувшись, вони продовжили пити пиво, а на труп в кутку навіть ніхто не звернув уваги.

За цей час рідні обшукали Женю, і брат заглянув у підвал. Підлітки кинулися тікати, але за кілька годин всі вони були в міліції.

Щоправда, за ґратами опинився тільки найстарший. Решта занадто молоді, щоб тримати їх під вартою.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/pidlitki-dvi-godini-katuvati-hlopchika-invalida-a-potim-pishli-katatisya-z-girki.html

Случайные улицы

ул. Вискозная ул. Механизаторов пер. Чаплыгина пл. Арсенальная ул. Ужвий Наталии пл. Дружбы Народов пр. Маяковского Владимира ул. Демидовская ул. Туровская ул. Оранжерейная ул. Круглоуниверситетская ул. Воскресенская ул. Паторжинского ул. Байковая пер. Тургенева ул. Киевская пер. Гродненский ул. Горбачова Емельяна ул. Смелянская ул. Сапернр-Слободская ул. Ирпенская пер. Лабораторный ул. Электриков ул. Волынская ул. Узинская
Нас находят по поисковым запросам