Главная > Новости > Вчителька била 9-річну школярку ногою в живіт, тягаючи її за волосся по підлозі

Вчителька била 9-річну школярку ногою в живіт, тягаючи її за волосся по підлозі

Категория: Происшествия и криминал

Вчителька вирішила навчити школярку правил пристойності: схопила дівчинку за волосся і два рази штовхнула дитину ногою в живіт.

У республіці Алтай винесено вирок шкільній викладачці, яка жорстоко побила ученицю молодших класів. Гнів педагога викликало те, що дівчинка посміла заступитися за свою матір.

Як випливає з матеріалів справи, 24 серпня 2010 року у Лідії Коткенової стався конфлікт з ученицею, яка заступилася перед нею за свою матір. У той момент між викладачем і матір'ю йшла словесна перепалка, і вчителька була переконана, що негоже дітям втручатися в розмову дорослих на підвищених тонах.

Повчити дитину правил пристойності викладачка молодших класів вирішила за допомогою грубого насильства. Вона схопила дівчинку двома руками за волосся і сильно смикнула. Постраждала впала на підлогу, а вчителька два рази штовхнула її ногою в живіт.

Винною себе засуджена так і не визнала. Їй інкримінували статтю 116 "нанесення побоїв чи вчинення інших насильницьких дій, завдали фізичного болю".

Зазначимо, що цей злочин не єдиний за останні роки випадок на Алтії, коли педагоги б'ють дітей. Так, в 2010 році під час тихої години у дитячому садку 6-річний хлопчик попросився до туалету. Вихователь у відповідь на прохання дитини двічі вдарила її кулаком в живіт.

У квітні 2010 року між вчителем і учнем 7 класу стався конфлікт. Неповнолітній не реагував на зауваження і, більше того, ображав його нецензурними словами. У відповідь педагог вдарив неповнолітнього кулаком в область лівого вуха і по спині, від чого у потерпілого виявлені тілесні ушкодження у вигляді набряку завушної області.

Найбільш відомий подібний випадок стався у 2005 році. Тоді директор Кош-Агачської середньої школи і депутат сільської ради Володимир Тастанбеков побив учня і "нагодував" його шкарпетками. Сталося це на уроці історії в шостому класі.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/vchitelka-bila-9-richnu-shkolyarku-nogoyu-v-zhivit-tyagayuchi-yiyi-za-volossya-po-pidlozi.html

Случайные улицы

ул. Пирогова ул. Плещеева ул. Кондукторская ул. Девятого Мая пр. Перемоги ул. Хвойки Викентия ул. Янгеля Академика ул. Коцюбинского ул. Псковская ул. Полярная ул. Россошанская ул. Подгорная ул. Бердичевская ул. Синеозерная ул. Юрковская ул. Мостовая ул. Бассейная пр. Отрадный ул. Мечникова пер. Стадионный ул. Лобачевского ул. Панельная ул. Артема ул. Тальновская пер. Путивльский
Нас находят по поисковым запросам
зауважила вчителька грубий живіт ображання не цензурними словами малолітнього яка стаття впав живіт директор школи вдарив учня стався конфлікт вчителя із учнем изнасилование вчительки в школе учень ізнасіловал чтительку