Главная > Новости > Сильний шторм накрив Севастополь

Сильний шторм накрив Севастополь

Категория: Украина

На південному узбережжі Криму вирує сильний шторм. Вхід та вихід до Севастопольської бухти тимчасово закриті, рух кораблів зупинено.

Потужний шторм вирує біля південного узбережжя Криму. У районі Севастополя через негоду призупинено рух усіх суден.

Штормове попередження морські служби отримали напередодні. Вітер посилився до 7 балів, хвилі - до 5 балів.

Цивільні судна, що стоять на зовнішньому рейді, були змушені відійти на безпечну зону. Вхід до Севастопольської бухти і вихід з неї тимчасово закриті. Кораблі Чорноморського флоту, які стоять в бухті, отримали наказ підвищити технічну готовність.

У цілому по Україні сильний вітер і хуртовини знеструмили майже тисячу населених пунктів. Найбільше постраждали Миколаївська, Одеська та Полтавська області.

За прогнозами синоптиків, у понеділок ще більше похолоднішає, місцями очікується сильний поривчастий вітер до 15-20 м/с.

Водночас, як очікується, весна в Україні настане на тиждень раніше, ніж зазвичай. Наприкінці лютого на території Криму, а на всій території України - на початку чи в середині березня - температура встановиться від 0 до +15 градусів.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/silniy-shtorm-nakriv-sevastopol.html

Случайные улицы

пр. Победы ул. Куреневская ул. Вильямса Академика ул. Гулака Николая ул. Чистяковская пр. Гонгадзе Георгия пер. Краматорский ул. Витянская ул. Лумумбы Патриса ул. Куприна пер. Охотский ул. Качуры Якова ул. Землянская пер. Липский ул. Кроливницкого ул. Кравчука Михаила ул. Автозаводская пер. Садовый 1-й ул. Любарская ул. Рабочая ул. Кайсарова ул. Новикова-Прибоя ул. Бабушкина пер. Садовый ул. Потебни Академика
Нас находят по поисковым запросам
шторм 7 балів