Главная > Новости > На Луганщині 65-річний чоловік через ревнощі застрелив 21-річну дружину

На Луганщині 65-річний чоловік через ревнощі застрелив 21-річну дружину

Категория: Происшествия и криминал

П'яний чоловік влаштував сварку у будинку свого сусіда і з обрізу мисливської рушниці застрелив господаря та свою молоду дружину.

У місті Брянці Луганської області 65-річний місцевий мешканець застрелив свою 21-річну дружину та 51-річного сусіда.

Трагедія сталася в ніч на неділю, 13 лютого. За даними міліції, чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння на ґрунті ревнощів влаштував сварку у будинку свого сусіда. Під час сварки він вихопив обріз мисливської рушниці і застрелив господаря та свою дружину.

Зловмисника затримано, зброю вилучено. Ведеться слідство.

За даними криміналістів, ревнощі - один з найбільш поширених мотивів злочинів. Цікаво, що часто "суперники" бувають уявними.

Так, нещодавно на Миколаївщині чоловік повертався з роботу і побачив, що світло в будинку вимкнено. Не заходячи до хати, він вирішив, що його дружина пішла до колишнього коханця. Ревнивець пішов туди, кілька разів вдарив господаря ножем, а щоб убити напевне - перерізав горло. Коли ж повернувся додому, то побачив, що його дружина міцно спить.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/na-luganschini-65-richniy-cholovik-cherez-revnoschi-zastreliv-21-richnu-druzhinu.html

Случайные улицы

ул. Героев Обороны пер. Делегатский ул. Олеговская пр. Гагарина Юрия ул. Солнечная ул. Новомичуринская ул. Кишиневская ул. Нечуя-Левицкого ул. Землянская ул. Российская ул. Электротехническая пл. Минская ул. Курортная шоссе Набережное ул. Мичурина ул. Цветаевой Марины ул. Кошица ул. Оболонская ул. Радистов ул. Дегтярная ул. Полесская ул. Коцюбинского Юрия ул. Героев Войны ул. Шахтерская ул. Лукьяновская
Нас находят по поисковым запросам