Главная > Новости > На Запоріжжі матір побила 8-річного сина за з'їдене печиво розпеченою кочергою

На Запоріжжі матір побила 8-річного сина за з'їдене печиво розпеченою кочергою

Категория: Происшествия и криминал

Жінка розлютилася на сина, який без дозволу взяв печиво і побила його так, що в дитини - рани по всьому тілу. Зараз хлопчик боїться повертатися додому.
 Жінка розлютилась на сина за те, що той без дозволу поласував печивом. Проти матері порушили кримінальну справу, хлопчика з важкими опіками та нервовим зривом помістили в притулок.

Того дня хлопчик залишився вдома наглядати за молодшою сестричкою. Каже, мати повернулась додому не в гуморі. Коли побачила, що нема печива, почала кричати, а потім схопила з пічки кочергу і почала його бити.

Опіки помітили у школі, й одразу відвели хлопця до медсестри.

З лікарні, куди доправили хлопчика, додому він уже не повернувся. Живе у Пологівському притулку для неповнолітніх.

Людмила Симоненко, зав. Пологівського обласного притулку для дітей каже, що першу ніч дитина дуже погано спала, плакала, кричала.

До сиротинцю 8-мирічний Віталик потрапляє вже утретє. Цього разу, швидше за все, надовго. Повертатися до мами хлопчик відмовляється навідріз. Каже – у притулку йому значно ліпше.

Тут розповідають – від Віталика мати відмовилась ще у пологовому , а два роки тому вирішила повернути додому, де у неї ще 5теро дітей. Батьківських прав на Віталика не поновлювала – оформила опікунство. За це має непогані гроші від держави.

У райдержадміністрації кажуть - жодних сигналів про насилля у цій родині досі не отримували.

Зараз ситуацію вивчають правоохоронці, порушили кримінальну справу, не виключають, що можуть позбавити жінку опікунських прав. Тим часом сусіди - твердять - вона добра

господиня і взірцева вірянка - регулярно відвідує церкву.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/na-zaporizhzhi-matir-pobila-8-richnogo-sina-za-z-yidene-pechivo-rozpechenoyu-kochergoyu.html

Случайные улицы

ул. Еленовская ул. Машинистовская ул. Киквидзе ул. Антонова-Овсеенко ул. Водников ул. Сигнальная ул. Введенская пл. Луначарского ул. Гоголя ул. Примакова ул. Обсерваторная ул. Магистральная ул. Бурмистенко ул. Аэродромная ул. Бакунина ул. Тургенева ул. Михайловская ул. Яблочкова пер. Ульянова Владимира ул. Большая Китаевская ул. Воздвиженская ул. Андреевская ул. Грекова Академика ул. Эрнста ул. Монтажников
Нас находят по поисковым запросам