Главная > Новости > Чоловік зґвалтував та убив маленьку доньку за те, що назвала вітчима татом

Чоловік зґвалтував та убив маленьку доньку за те, що назвала вітчима татом

Категория: Происшествия и криминал

Батько віз дівчинку до магазину, щоб купити їй подарунки, але після того, як вона назвала вітчима татом, розсердився, вивіз дитину за місто, зґвалтував і задушив.

В Ростовській області 32-річний чоловік зґвалтував та задушив маленьку доньку, яка назвала батьком вітчима.

Чоловік, який вже довгий час не жив з дружиною і дочкою, запросив дівчинку на ринок, щоб купити їй нові речі. Після цього заявив увечері колишній дружині, що підвіз дитину до будинку, тому не знає, де вона.

Але коли правоохоронці знайшли в його автомобілі сліди крові, розповів, що дитині стало погано, вона забилася в конвульсіях, він хотів її врятувати і ненароком задушив.

Він показав, де сховав тіло дівчинки. Незабаром експерти встановили, що перед смертю дівчинка була зґвалтована в збоченій формі.

Тоді у батька-вбивці виникла інша версія: "Коли ми їхали, вона мені заявила: "А тато мені недавно купив іграшку", - намагався виправдати себе ґвалтівник. - Мене аж пересмикнуло - який, кажу, ще тато?! Тато в тебе один - це я. А той - так, мамин залицяльник. Вона вперлася. І тут щось перемкнуло".

Він не поїхав до магазину, відразу виїхав за місто. Зупинився біля лісосмуги. Вийшов з машини і відкрив двері з того боку, де сиділа дівчинка. Після декількох ляпасів дочка навіть не чинила опір. Пізніше вбивця знайшов третє пояснення своїм вчинкам - не хотів, щоб зґвалтована дочка про все розповіла матері.

10 лютого Ростовський обласний суд виніс вирок жорстокому вбивці та ґвалтівнику власної дочки. Йому дали максимально можливий термін - 20 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

До речі, вбивця був одружений вдруге, у нього навіть народилася дитина від другого шлюбу.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/cholovik-zgvaltuvav-ta-ubiv-malenku-donku-za-te-scho-nazvala-vitchima-tatom.html

Случайные улицы

ул. Зодчих ул. Кмитов Яр ул. Тополевая ул. Бориславская ул. Багговутовская ул. Героев Севастополя ул. Ташкентская ул. Тампере ул. Гвардейская ул. Ереванская пл. Михайловская ул. Юрковская ул. Кибальчича Николая пл. Бессарабская пр. Маяковского Владимира ул. Лисичанская ул. Рогнединская ул. Мелиоративная ул. Осокорская ул. Криничная ул. Майорова Михаила ул. Вакуленчука пер. Несторовский пл. Московская ул. Гринченко Николая
Нас находят по поисковым запросам