Главная > Новости > Київські лікарі підтвердили, що виписують безпритульних на вірну смерть

Київські лікарі підтвердили, що виписують безпритульних на вірну смерть

Категория: Украина

Лікарі скаржаться, що не мають куди відправляти безпритульних. Притулки їх не хочуть приймати, а пацієнти бояться приходити в лікарню, де роками живуть волоцюги. Тому безхатченків просто викидують на вулицю.

Справа із смертю від переохолодження жінки-волоцюга, яку разом із іншими людьми без місця проживання вивіз на кладовище лікар київського медичного закладу набула розголосу, але самих лікарів не здивувала. Вони стверджують, що часто так роблять. Таких хворих не можуть довго утримувати в лікарні, а виписати їх нема куди.

За словами лікаря Вишгородської "швидкої" Анатолія Новака, якого цитує "Сегодня", таких пацієнтів без постійного місця проживання виписують з лікарень, садять в трамвай чи тролейбус і відправляють куди подалі. Скандал виник лише тому, що одна з пацієнток померла.

Щоправда, в самій лікарні стверджують, що померла вона не від переохолодження, а від серцевої недостатності вже в районній лікарні. Зараз міліція і прокуратура Київської області ведуть слідство.

Лікаря опитали, але він свою провину не визнає. Каже, що пацієнти вже були виписані з лікарні. Цю справа контролює обласна прокуратура, вона буде приймати рішення про порушення кримінальної справи.

У лікарні теж збираються з'ясувати, як пацієнтка із серцевою недостатністю могла бути виписана. Хоча проблема бездомних пацієнтів так і не вирішена.

"Ці п'ять бездомних пацієнтів жили у нас вже півроку. Зараз у відділенні тридцять таких, один з них перебуває вже третій рік! Якщо звичайні пацієнти виписуються через пару тижнів, то бездомні роблять все, щоб затриматися. Їх тут годують, поять, перуть речі. Виписувати їх нікуди, притулки для бомжів не хочуть їх приймати або не можуть. У Києві, наприклад, катастрофічно таких місць не вистачає. Потрібно створювати якісь інтернати, щоби бомжі не жили в лікарнях. Дійшло до того, що звичайні пацієнти бояться до нас лягати, побоюються корости, туберкульозу", - каже головлікар лікарні № 1 Ігор Чермак.

Влада говорить, що бомжів є куди дівати. Заступник начальника главку охорони здоров'я Володимир Загородній говорить, що виписувати таких хворих повинні були або в Ясногородський притулок, або відвезти до нічліжки. "Я не розумію, про що думав цей лікар. Ми будемо розбиратися", - сказав Загородній.

Нагадаємо, страшна історія сталася в Києві в суботу. Лікар лікарні № 1, що на Харківському шосе, Артур Восконян вивіз п'ятьох бездомних пацієнтів і кинув їх у мороз на зупинці біля кладовища у Вишгородському районі. Одна із жінок померла.

Серед пацієнтів - інваліди без ніг, а також психічно хворі люди. Дістатися самостійно до якого-небудь населеного пункту вони не могли.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/kiyivski-likari-pidtverdili-scho-vipisuyut-bezpritulnih-na-virnu-smert.html

Случайные улицы

ул. Тепловозная ул. Гомельская ул. Набережно-Крещатикская ул. Грушевского Михаила ул. Новороссийская пл. Перемоги ул. Чернышевского пл. Сантьяго-де-Чили ул. Якубовского Маршала пер. Промышленный ул. Панфиловцев ул. Гавро Лайоша ул. Сапернр-Слободская ул. Макаровская ул. Нагорная ул. Фадеева ул. Садовского Николая ул. Верхняя ул. Щербакова ул. Озерная ул. Баррикадная ул. Сосюры Владимира пр. Григоренко Петра ул. Народная ул. Гречко Маршала
Нас находят по поисковым запросам
київські притулки для бомжив смерть безпритульних