Главная > Новости > Луценко: мене карають за пережитий нинішньою бандократією страх

Луценко: мене карають за пережитий нинішньою бандократією страх

Категория: Политика

Екс міністр заявив, що готовий постати перед судом: "Проблема в тому, де знайти справедливий суд".

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає, що представники нинішньої влади посадили його за ґрати, щоб покарати за пережитий ними раніше страх. Про це він заявив в інтерв’ю газеті "Коммерсант-Украина".

"Я в ув’язненні не через якісь питання, пов’язані з кар'єрою водія (Леоніда Приступлюка). Всі попередні водії всіх попередніх міністрів внутрішніх справ працювали там же (у департаменті розвідувально-пошукової діяльності МВС) і мали ті самі звання (старший оперуповноважений)", - сказав Луценко.

"Я в ув’язненні, бо стоїть завдання – покарати мене за раніше пережитий нинішньою бандократією страх. Так, підконтрольна їм Генпрокуратура врятувала їх від покарання, але екс-міністра потрібно покарати, щоб іншим неповадно було", - заявив він.

"Друге завдання - залякати суспільство, задушити дух Майдану", - упевнений екс-голова МВС.

Також Луценко заявив, що один з керівників Генпрокуратури попереджав його про можливість відкриття кримінальної справи проти нього.

"У листопаді минулого року я зустрівся з одним із керівників Генпрокуратури. Він повідомив, що є кримінальна справа про стаж водія. Перспективи справи, за його словами, були нульові, але керівництво ГПУ сильно тиснуло, вимагаючи активного слідства. "Ти ж не збираєшся виїжджати через цей маразм?" - запитав він. "Звичайно, ні", - відповів я. "Не переживай, про арешт не може бути й мови", - сказав він. Але мені стало ясно - саме до цього йде ", - розповів екс-міністр.

При цьому Луценко додав, що готовий постати перед судом. "Проблема в тому, де знайти справедливий суд. У країні, де рідний брат глави ГПУ керує найвищою для мене судовою інстанцією (Микола Пшонка, заступник голови Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ), І, виходить, перспективи справедливого суду нульові", - зазначив він.

Як відомо, Юрія Луценка обвинувачують у тому, що він підписав наказ на виплату допомоги своєму водієві та на отримання ним квартири, у перевищенні службових повноважень у справі про отруєння Віктора Ющенка та про нанесення збитків державі гучним святкуванням Дня міліції.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/lucenko-mene-karayut-za-perezhitiy-ninishnoyu-bandokratiyeyu-strah.html

Случайные улицы

ул. Старонаводницкая ул. Юры Гната ул. Карпатская ул. Кочерги Ивана бульв. Быкова Леонида ул. Соляная ул. Керченская ул. Белецкого Академика ул. Международная пер. Козловского Ивана ул. Константиновская ул. Ревуцкого ул. Фастовская ул. Степанченко Василия ул. Грабовского Павла ул. Александровская ул. Бирюзова Маршала пер. Шишкинский ул. Криничная ул. Ермака ул. Гаврилюка Александра ул. Еленовская ул. Коцюбинского Юрия ул. Нестерова ул. Пролетарская
Нас находят по поисковым запросам