Главная > Новости > В Україні мороз до – 25 і на дорогах дуже слизько

В Україні мороз до – 25 і на дорогах дуже слизько

Категория: Украина

На дорогах України ожеледиця. Водіям радять їздити обережніше. На Волині та Рівненщині продовжує підтоплювати сільськогосподарські землі.

Вранці морози обіцяють трохи менші, ніж вночі, проте на дорогах всієї країни - ожеледиця, крім того, обіцяють сильний вітер, у тому числі в центрі України, пише Сегодня.

Водіям радять їздити обережніше. У ДАІ навіть радять автолюбителям не сідати за кермо без крайньої необхідності.

Треба відзначити, що в України продовжить холоднішати: вночі обіцяють до - 17, а вдень до - 12.На сході і півночі обіцяють до -25 градусів вночі, вдень - до -16.

У Закарпатті та Криму - до 14, також у Криму та на Лівобережжі буде сильний вітер.
На Волині та Рівненщині продовжить підтоплювати сільськогосподарські землі.

Відзначимо, що у зв'язку з погіршенням погодних умов "Київавтодор" обіцяв цілодобово чистити вулиці для забезпечення безпечного руху транспорту.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/v-ukrayini-moroz-do-25-i-na-dorogah-duzhe-slizko.html

Случайные улицы

ул. Выдубицкая ул. Берестецкая ул. Пражская ул. Проводницкая ул. Бондарская ул. Львовская ул. Верхнеключевая пл. Одесская ул. Ростовская ул. Новоконстантиновская ул. Теремковская ул. Касияна Василия ул. Сивашская ул. Коммунистическая ул. Постовая ул. Кадетский Гай ул. Челябинская ул. Кондукторская ул. Якутская дорога Набережно-Печерская ул. Богатырская ул. Брестская ул. Зодчих ул. Введенская ул. Казацкая
Нас находят по поисковым запросам