Главная > Новости > Невідомі розкидали в центрі Києва муляжі бомб

Невідомі розкидали в центрі Києва муляжі бомб

Категория: Украина

У центрі Києва знайшли 8 підозрілих предметів, що нагадують вибухівку. Ці предмети не були заховані і їх знаходили просто на вулиці.

У неділю в центральній частині Києва були знайдені 8 підозрілих предметів схожих на вибухівку. Міліція їх знешкодила і встановила, що вони не містять вибухових речовин.

Як розповіли в черговій частині ГУ МВС України в Києві, інформація про виявлення в районі Бесарабської площі підозрілого предмета надійшла близько 4.30 ранку.

З 5.20 до 11.00 годин від мешканців міста надійшло ще кілька повідомлень про знайдення трьох підозрілих предмета на вул.Дмитрівська і по одному Л.Толстого, П.Скоропадського, Шота Руставелі та Б.Хмельницького.

Ці предмети за зовнішніми ознаками нагадували вибуховий пристрій. Після знешкодження їх гідропушками було встановлено, що вони складалися з частин пластикової пляшки, обмотані ізоляційною стрічкою синього кольору, в середині знаходилася кристалічна речовина, схожа на кухонну сіль. До корпусу пляшки були примотані електронні ручні годинники, проводи й компакт-диск, тобто за зовнішнім виглядом це нагадувало макет вибухового пристрою 15х10х5см.

У главку зазначили, що ці предмети не були заховані і їх знаходили просто на вулиці.

"Усі підозрілі предмети не містять вибухових речовин і засобів підриву", - підкреслили в столичній міліції.

У главку також припустили, що такі дії можна кваліфікувати як хуліганство.

Відзначимо, українська міліція стурбована тим, що останнім часом все частіше стали з'являтися повідомлення про закладену бомбу або мінування.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/nevidomi-rozkidali-v-centri-kiyeva-mulyazhi-bomb.html

Случайные улицы

пр. Краснозвездный бульв. Давыдова Алексея пер. Землянский ул. Гарматная пер. Левадный ул. Баренбойма ул. Букиной Раисы ул. Криничная ул. Драйзера Теодора ул. Пушкина пр. Героев Сталинграда ул. Уссурийская ул. Саксаганского ул. Питерская ул. Луганская ул. Хохловых Семьи ул. Булаховского Академика пер. Фадеева ул. Щусева спуск Врубелевский ул. Экскаваторная ул. Островная ул. Лазо Сергея ул. Ворошилова пр. Бажана Николая
Нас находят по поисковым запросам