Главная > Новости > На Херсонщині підлітки здали на металобрухт пам'ятник радянським воїнам

На Херсонщині підлітки здали на металобрухт пам'ятник радянським воїнам

Категория: Украина

Двоє хлопців у віці 16 і 14 років вирішили таким чином заробити собі на розваги. За деталі пам’ятника вони отримали 200 гривень.

У Херсонській області підлітки здали на металобрухт деталі пам'ятника з братської могили радянських воїнів.

Як повідомили в Центрі громадських зв'язків УМВС в Херсонській області, до чергової частини Бериславського райвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що в селищі Червоний Маяк пошкоджено пам'ятник "Братська могила воїнів Радянської армії".

Правоохоронці почали допитувати місцевих жителів, і з'ясували, що до злочину можуть бути причетні двоє підлітків. Підозрюваних затримали через кілька годин після отримання повідомлення.

Виявилося, що двоє хлопців у віці 16 і 14 років вирішили таким чином заробити собі на розваги. Вони відірвали мідні деталі з постаменту, і разом з непотрібними каструлями і трубами здали в пункт прийому металу, і заробили трохи більше 200 гривень. Коли ж працівники міліції прийшли до підлітків додому, вони в усьому зізналися.

За цим фактом порушено кримінальну справу за ч.1 ст. 298 Кримінального кодексу України "знищення, руйнування або пошкодження пам'яток - об'єктів культурної спадщини" (карається штрафом до 100 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до 3 років).

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/na-hersonschini-pidlitki-zdali-na-metalobruht-pam-yatnik-radyanskih-voyiniv.html

Случайные улицы

ул. Янгеля Академика ул. Нововокзальная пер. Промышленный пер. Чехова 1-й ул. Антонова-Овсеенко ул. Профинтерна ул. Лятошинского ул. Эренбурга Ильи ул. Стрыйская ул. Шахтерская ул. Дымерская ул. Сумская ул. Пушкинская ул. Большая Китаевская ул. Парниковая пл. Леси Украинки ул. Щусева ул. Нестерова ул. Дружная ул. Ильича ул. Волгоградская ул. Сырецкая ул. Микитенко Ивана ул. Ильинская ул. Черниговская
Нас находят по поисковым запросам