Главная > Новости > На Львівщині з парку вкрали бюст Тараса Шевченка

На Львівщині з парку вкрали бюст Тараса Шевченка

Категория: Украина

Бюст з території парку Суховільської школи, що на Львівщині, було викрадено вночі 9 березня.

У Городоцькому районі Львівської області 9 березня, в день народження Тараса Шевченка, було викрадено встановлений у парку Суховільської школи бюст Кобзаря. Про це повідомило джерело у Городоцькому райвідділі міліції.

Як повідомив правоохоронцям директор школи у с. Суховоля, бюст з території парку Суховільської школи було викрадено вночі 9 березня. Сума завданих збитків і особи зловмисників встановлюються.

Зазначимо, що схожий інцидент стався у селі Ставчани Кіцманського району Чернівецької області - підлітки скинули з постаменту бюст Шевченка. За даними джерела, місцеві підлітки фотографувалися біля бюста. Хтось з них заліз на постамент і звалив бюст Шевченка на землю.

Усе сталося випадково і з актом вандалізму не пов'язано, стверджує джерело. Правоохоронці з'ясовують обставини цього випадку.

Нагадаємо, що 9 березня 2011 року по всій Україні пройшли урочисті заходи з нагоди 197-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка. Також у Каневі було нагороджено лауреатів Шевченківської премії.

В той же день в Одесі відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку з нагоди Дня його народження під прапорами Сталіна.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/na-lvivschini-z-parku-vkrali-byust-tarasa-shevchenka.html

Случайные улицы

ул. Сурикова ул. Живописная ул. Усенко Павла ул. Степанченко Василия ул. Коноплянская дорога Набережно-Рыбальская ул. Стрелецкая ул. Доброхотова Академика ул. Совская ул. Крымского Академика ул. Руданского Степана ул. Холмогорская ул. Довбуша Олексы ул. Хохловых Семьи бульв. Гашека Ярослава ул. Ужвий Наталии ул. Стеценко проезд Глубочицкий ул. Теслярская ул. Славгородская пр. Григоренко Петра пер. Чехова 1-й ул. Терехина Алексея пер. Козловского Ивана пл. Ботаническая
Нас находят по поисковым запросам