Главная > Новости > Недострижений американець заколов наступного клієнта перукаря ножицями

Недострижений американець заколов наступного клієнта перукаря ножицями

Категория: Происшествия и криминал

21-річний американець під час стрижки раптово підірвався, схопив ножиці і всадив їх у спину іншого клієнта. Той вижив лише завдяки теплому пальту.

Під час стрижки у перукарні 21-річний американець Девід Девіс зі Стемфорда (штат Коннектикут) несподівано схопив ножиці, після чого засадив їх у спину іншого клієнта.

Інцидент стався у розпал стрижки. За даними поліції, Девіс записався на стрижку, але коли перукар приступив до справи, до нього наблизився інший клієнт. Девіс різко підхопився зі стільця, схопив ножиці і накинувся на нього.

"Хтось зателефонував до відділку і сказав, що чув крики і що злочинець, цілком ймовірно, все ще перебуває в будівлі", - розповів представник поліції.

Девіс устиг втекти до приходу правоохоронці, але невдовзі його знайшли у сусідній з перукарнею квартирі.

Сам Девіс запевняє, що молодий чоловік, який наблизився до нього, був "агресивно налаштований", а ножиці послужили йому лише засобом захисту.

Що стосується потерпілого, то від серйозної небезпеки його врятувало тепле пальто.

Проти Девіса порушено кримінальну справу за статтею "збройний напад". З нього вимагають компенсацію у розмірі 5 тисяч доларів.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/nedostrizheniy-amerikanec-zakolov-nastupnogo-kliyenta-perukarya-nozhicyami.html

Случайные улицы

пер. Кулибина ул. Маркса Карла ул. Ижаевича Ивана ул. Бажова ул. Институтская ул. Локомотивная ул. Азербайджанская ул. Ереванская ул. Клавдиевская ул. Новаторов ул. Юры Гната ул. Новопироговская пр. Краснозвездный пер. Гродненский ул. Горького ул. Гаврилюка Александра ул. Руданского Степана ул. Эстонская ул. Леонтовича ул. Бонч-Бруевича ул. Заводская ул. Перовской Софьи ул. Верховинная ул. Ставропольская ул. Дубенская
Нас находят по поисковым запросам
ножнці для перукаря