Главная > Новости > У США стартував продаж iPad 2

У США стартував продаж iPad 2

Категория: Наука и IT

В ніч проти 11 березня у США розпочався продаж iPad 2. У країнах Європи iPad 2 поступить в продаж 25 березня.

В США розпочали продаж другого покоління планшета Apple iPad. Починаючи години ночі за часом західного узбережжя США, пристрій можна придбати на офіційному сайті Apple, повідомляється в офіційному прес-релізі.

Продажі iPad 2 в роздрібних магазинах почнуться о п'ятій годині вечора за місцевим часом. При цьому планшет можна буде придбати як в магазинах Apple, так і в салонах стільникових операторів AT&T і Verizon Wireless, а також у магазинах мереж Best Buy, Target і Walmart.

Новий планшет Apple був представлений Стівом Джобсом 2 березня.

iPad 2 оснащується таким же сенсорним дисплеєм з діагоналлю 9,7 дюйма, що і перше покоління планшета. Однак нова модель на третину тонше перший iPad і важить на 15 відсотків менше. Apple використовує в новій версії планшета власний двоядерний процесор A5, який, за заявою компанії, забезпечує зростання продуктивності пристрою.

У продажу як і раніше буде пропонуватися 6 комплектацій iPad в залежності від наявності або відсутності модуля стільникового зв'язку 3G і об'єму вбудованої пам'яті (16, 32 і 64 гігабайти). При цьому вартість iPad в США починається від 499 доларів (за модель без модуля 3G c 16 гігабайтами пам'яті). Найдорожча модель (3G + WiFi c 64 гігабайтами) обійдеться покупцям в 829 доларів.

У країнах Європи iPad 2 поступить в продаж 25 березня. Дата появи другого планшета Apple в Росії поки не називається.

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/u-ssha-startuvav-prodazh-ipad-2.html

Случайные улицы

ул. Подвысоцкого Профессора ул. Волховская пер. Кировоградский ул. Почайнинская пер. Черешневый ул. Новомичуринская ул. Дегтяревская ул. Марганецкая ул. Чаадаева Петра ул. Розовая ул. Братиславская ул. Землянская ул. Крыленко пер. Госпитальный ул. Старокиевская ул. Сигнальная пер. Межевой пл. Арсенальная ул. Неманская ул. Гоголя ул. Автопарковая ул. Инженерная ул. Обуховская ул. Котовского ул. Ирчана Мирослава
Нас находят по поисковым запросам