Главная > Новости > У Німеччині знайдена могила легендарного "вампіра Носферату"

У Німеччині знайдена могила легендарного "вампіра Носферату"

Категория: Культура

Виявлена могила легендарного актора Макса Шрека, що прославився зігравши вампіра Носферату.

У Німеччині виявлена могила легендарного актора Макса Шрека, який встановив стандарти класики фільму жахів виконанням ролі вампіра Носферату у фільмі "Носферату: симфонія жаху" (1922) Фрідріха Вільгельма Мурнау.

Шрек перетворив повсталих з мертвих у сексуально привабливі об'єкти задовго до героїв "Сутінків". Він зіграв більш ніж в 40 фільмах, однак, місце його поховання залишалося таємницею протягом 75 років.

Фахівці припускали, що могила Шрека загубилася на одному з кладовищ його рідного Мюнхена, однак минулого тижня могила знаменитого актора була виявлена на кладовищі на південній околиці Берліна. На могилі буде встановлено гранітну плиту. Вартість робіт сплатить Німецький музей кіно.

Саме із зіркової ролі Шрека в кінематографі почалася мода на харизматичних упирів і живих мерців. Хоча актор і зіграв більш ніж у 40 фільмах, у пам'яті глядачів він назавжди залишився вампіром Носферату, який тане під променями сонця, що сходить.

Відомий мультиплікаційний людожер названий саме на честь актора, як і лиходій у виконанні Крістофера Уокена у фільмі "Бетмен повертається" Тіма Бартона. У 2000 році Едмунд Еліас Мерідж зняв байопік Макса Шрека "Тінь вампіра" з Вільямом Дефо в головній ролі. У фільмі висувається припущення, що актор так переконливо зіграв Носферату з тієї причини, що насправді був вампіром.

Источник: http://tsn.ua/kultura/u-nimechchini-znaydena-mogila-legendarnogo-vampira-nosferatu.html

Случайные улицы

ул. Чаадаева Петра ул. Симферопольская ул. Дыбенко Павла ул. Юнкерова Николая пл. Севастопольская ул. Ветрова Бориса пер. Щорса ул. Оборонная ул. Коперника ул. Новикова-Прибоя ул. Хмельницкая ул. Кондукторская пер. Музейный ул. Старокиевская ул. Скоропадского Павла ул. Тихорецкая ул. Международная ул. Автопарковая ул. Красицкого ул. Боровиковского ул. Улитина Ивана ул. Казацкая ул. Чигиринская ул. Школьная ул. Солнечная
Нас находят по поисковым запросам
носферату купить