Главная > Новости > Кабмін планує продати за рік щонайменше 5 обленерго

Кабмін планує продати за рік щонайменше 5 обленерго

Категория: Финансы

Кабмін дозволив продати Фонду держмайна щонайменше 5 обленерго, зокрема, "Західенерго", "Дніпроенерго" та інші.

Кабмін планує продати щонайменше 5 обленерго
Цього року на приватизацію планується виставити дві генеруючих компанії й не менше п'яти обленерго.

Про це повідомив голова Фонду державного майна України (ФДМУ) Олександр Рябченко.

За його словами, відповідне рішення про приватизацію енергокомпаній сьогодні розробляється урядом.

Рябченко також зазначив, що двома генеруючими компаніями, які будуть виставлені цього року, швидше за все, стануть "Західенерго" і "Дніпроенерго", при цьому першим на продаж, ймовірно, виставлять "Західенерго".

Голова Фонду держмайна також не виключив, що блокуючі пакети енергокомпаній будуть залишені в держвласності, як це сьогодні пропонує Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

На думку голови ФДМУ, перші приватизаційні конкурси з продажу як генеруючих компаній, так і обленерго будуть проведені влітку цього року.

Рябченко також зазначив, що на сьогодні ще не завершено процес передачі держпакета акцій "Одесаобленерго" з НАК "ЕКУ" в управління Фонду держмайна, як це було раніше заявлено.

Як повідомлялося раніше, Фонд державного майна України переніс початок приватизації підприємств енергетики з четвертого кварталу 2010 року на 2011 рік.

За словами голови ФДМУ Олександра Рябченка, приватизація генеруючих і розподільних підприємств енергетики проводитиметься протягом двох років, при цьому пріоритетними в продажу генеруючих підприємств залишаються "Дніпроенерго" і "Західенерго".

Источник: http://tsn.ua/groshi/kabmin-planuye-prodati-za-rik-schonaymenshe-5-oblenergo.html

Случайные улицы

ул. Пушиной Феодоры пер. Верхний ул. Луговая ул. Коммунистическая ул. Минина ул. Шевченко ул. Геофизиков бульв. Верховного Совета пер. Охотский пл. Арсенальная ул. Брестская ул. Марганецкая ул. Короленковская ул. Тимирязевская ул. Радищева ул. Шимановского Виталия ул. Майбороды Платона ул. Днепродзержинская ул. Дегтяревская ул. Круглоуниверситетская пл. Тульская ул. Почайнинская ул. Чернышевского пл. Театральная ул. Кравченко Николая
Нас находят по поисковым запросам
продаж 5 обленерго 5 облэнерго на приватизація обленерго