Главная > Новости > У квітні газ для населення подорожчає на чверть

У квітні газ для населення подорожчає на чверть

Категория: Финансы

"Нафтогаз" пообіцяв подорожчання газу для населення на 26%. Також обіцяється субсидувати всіх українців - незалежно від доходів.

Наприкінці поточного опалювального сезону газ для населення може подорожчати на 26%. Про це на брифінгу в Харківській обласній державній адміністрації повідомив голова правління НАК "Нафтогаз Україна" Євген Бакулін.

"Зараз розглядається така можливість", - зазначив Бакулін.

Він повідомив, що йде планомірне підвищення ціни на газ.

"Ми планували підвищення на 26% наприкінці опалювального сезону. Зараз розглядаються варіанти надання субсидій малозабезпеченим верствам населення", - додав Бакулін.

При цьому глава НАКу повідомив, що "Нафтогаз Україна" субсидує всіх громадян незалежно від доходів.

"Навіть іноземні громадяни, які приїжджають в Україні, користуються тим же дешевим газом, що і наші громадяни. Напевно, це неправильно. Зараз йде коригування", - уклав він.

Опалювальний сезон в Україні триває з 15 жовтня до 15 квітня.

Нагадаємо, раніше заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Володимир Макуха повідомив, що Національна комісія регулювання енергетики в середині квітня 2011 р. може прийняти рішення про підвищення ціни на газ для населення.

Источник: http://tsn.ua/groshi/u-kvitni-gaz-dlya-naselennya-podorozhchaye-na-chvert.html

Случайные улицы

ул. Олейника Степана ул. Сажина ул. Мурманская ул. Баррикадная ул. Миская пер. Артиллерийский ул. Рогнединская ул. Левитана пл. Арсенальная ул. Панфиловцев ул. Окипной Раисы ул. Садовского Николая ул. Гарматная ул. Карпатская ул. Зеленогорская ул. Десятинная ул. Тампере ул. Раздельная наб. Русановская ул. Черноморская ул. Павлоградская ул. Металлистов ул. Политехническая ул. Кирилло-Мефодиевская пр. Навои Алишера
Нас находят по поисковым запросам