Главная > Новости > Азаров спростував можливий дефолт та пообіцяв гроші вкладникам "Родовіду"

Азаров спростував можливий дефолт та пообіцяв гроші вкладникам "Родовіду"

Категория: Финансы

Прем'єр-міністр переконав, що не має підстав для дефолту в Україні, а також пообіцяв повернути кошти вкладникам банку "Родовід".

В Україні на сьогоднішній день немає ніяких підстав побоюватися можливого дефолту.

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров у п'ятницю на прес-конференції в Києві.

"Хтось дефолт передрікає? Не дочекаєтеся, панове. Ніколи цього не буде", – сказав Азаров.

Як повідомлялося, згідно з переліком, який опублікувало американське видання Business Insider, Україна потрапила до списку 18 країн, яким загрожує дефолт.

У своїх оцінках експерти виходили з розміру зовнішнього боргу, а також фінансової та політичної стабільності в країні. Україна зайняла в цьому списку шосте місце внаслідок великого розміру зовнішнього боргу й уповільненого зростання економіки.

Нагадаємо, експерти Світового банку оцінили зовнішній борг України у 82% ВВП.

Також прем'єр заявив, що впродовж березня вкладники банку "Родовід" отримають можливість повернути свої кошти.

За словами Азарова, вкладники банку "Родовід" "будуть приєднані до надійного державного банку і матимуть можливість отримати свої вклади, а робота з пасивами та активами цього банку буде продовжена".

"Але в жодному разі жодних проблем по цьому банку немає. Я знаю, що там є черги, і хочу заспокоїти людей - почекайте трошки, потерпіть і не стійте в цих чергах", - сказав він.

"Я думаю, що впродовж березня це питання буде вирішене остаточно. І ви отримаєте можливість або залишити свої депозити, або зняти їх", - наголосив Азаров.

Источник: http://tsn.ua/groshi/azarov-sprostuvav-mozhliviy-defolt-ta-poobicyav-groshi-vkladnikam-rodovidu.html

Случайные улицы

ул. Тихая пер. Делегатский спуск Боричев спуск пр. Свободы ул. Бусловская ул. Булгакова ул. Серкова Академика ул. Ижевская ул. Гоголя ул. Трускавецкая ул. Верховинца Василия ул. Федько Ивана ул. Белецкого Академика ул. Горловская ул. Сеноманская ул. Курнатовского ул. Банковая ул. Донецкая ул. Добружская пер. Липский ул. Бучанская ул. Новоконстантиновская пер. Лабораторный ул. Салютная ул. Сосновая
Нас находят по поисковым запросам