Главная > Новости > "Олімпійський" подорожчає ще на 629 мільйонів

"Олімпійський" подорожчає ще на 629 мільйонів

Категория: Финансы

Загальна вартість реконструкції тепер складе 3 мільярди 878,43 мільйони гривень.

"Національний спортивний комплекс "Олімпійський" подорожчає ще на 629 мільйонів.

Так, "Київміськбуд" у зв'язку з коригуванням проектно-кошторисної документації додатково отримає 150 555 200 грн, а ТОВ "АК Інжинірінг" - 476 759 833.33 грн.

Як відомо, на початку місяця Кабмін збільшив вартість реконструкції спорткомплексу "Олімпійський" на 872,5 мільйонів гривень або на 29%.

Загальна вартість проекту тепер складе 3 мільярди 878,43 мільйони гривень.

Як відомо, однією з основних вимог УЄФА для проведення на НСК "Олімпійський" фінальної частини Євро-2012 є облаштування біля стадіону так званої зони гостинності.

Це ділянка розміром до 45 тис. кв. м, на якій УЄФА встановить павільйон, де під час чемпіонату будуть спілкуватися, і проводити час майже 13 тис. гостей і членів клубу УЄФА.

Нагадаємо, 21 жовтня 2010 року наказом Національного агентства з підготовки та проведення в Україні Євро-2012 був звільнений з посади генеральний директор Державного підприємства НСК "Олімпійський" Жітесс Аркіссандаш за угодою сторін.

А виконуючим обов'язки генерального директора ДП НСК "Олімпійський" призначений Володимир Якович Барковський.

Источник: http://tsn.ua/groshi/olimpiyskiy-podorozhchaye-sche-na-629-milyoniv.html

Случайные улицы

ул. Потапова Генерала ул. Оборонная ул. Ольгинская ул. Краковская ул. Резницкая ул. Пантелькина пл. Лукьяновская пл. Тульская ул. Чистяковская ул. Лысогорская ул. Баррикадная ул. Краснопольская ул. Гайдай Зои ул. Девятого Мая ул. Добрососедская ул. Лукьяновская ул. Попова ул. Одоевского ул. Потебни Академика ул. Криничная пер. Верхний ул. Ярославская ул. Бахмачская ул. Мостовая ул. Подлесная
Нас находят по поисковым запросам
Барковський Володимир Якович олімпійський Володимир Якович Барковський складові зони гостинності стадіону Олімпійський