Главная > Новости > Януковичу куплять квітів майже на мільйон

Януковичу куплять квітів майже на мільйон

Категория: Политика

Державне управління справами закупило квіти для забезпечення офіційних заходів за участю Віктора Януковича. На це з бюджету країни з квітня по грудень 2011 року передбачено виділити 900 тисяч гривень, пише видання "Дело".

Закупівлю на Банковій пояснюють необхідністю належної організації офіційних державних і міждержавних заходів за участю президента України (зокрема, Київський саміт з питань безпечного й інноваційного використання ядерної енергії, торжества з нагоди 15-ї річниці Конституції України і 20-ї річниці незалежності України).

У ДУС пояснюють, що використання квіткової і рослинної продукції є важливим аспектом протокольної практики, у тому числі міжнародної при проведенні офіційних заходів.

Основними видами квіткової і рослинної продукції, що буде закуповувати держава, є: букети квітів, вінки і кошики з квітів для церемоній покладання, квіткові і квітчасто-декоративні композиції тощо.

Варто відзначити, що постачальник квітів – київська компанія "Дон Піон" – був обраний тендерним комітетом Державного управління справами по процедурі закупівлі в одного учасника.

Як пояснюють у ДУС, це пов'язано з тим, що визначення видів і обсягів квіткової продукції, необхідної для забезпечення офіційного заходу, здійснюється тільки після затвердження відповідного плану напередодні проведення цього заходу і надходження замовлення від профільних підрозділів Адміністрації президента.

Після цього виникає термінова потреба в забезпеченні конкретного заходу квітковою і рослинною продукцією.

"Через те, що Державне управління справами не має можливості заздалегідь передбачити обсяги закупівлі на цілий рік і сформувати відповідне замовлення через його безпосередню залежність від конкретних протокольних вимог, і з огляду на терміновий характер виконання доручень, проведення відкритих торгів є неможливим", - йдеться в обґрунтуванні

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/yanukovichu-kuplyat-kvitiv-mayzhe-na-milyon.html

Случайные улицы

ул. Арсенальная ул. Мостовая ул. Карьерная ул. Корчеватская ул. Палладина Академика ул. Ясная пер. Советский ул. Милютенко ул. Серова Валентина пл. Керченская спуск Днепровский аллея Героев Крут ул. Добружская пер. Редутный ул. Дубинина Володи ул. Козицкого Филиппа ул. Трублаини Николая ул. Жабаева Жамбыла ул. Лодыгина ул. Петровская пр. Воссоединения ул. Нижнеключевая ул. Криворожская шоссе Надднепрянское ул. Белокур Екатерины
Нас находят по поисковым запросам