Главная > Новости > На Донеччині пара неонацистів по-звірячому зарізала двох дівчат за друга-неслов'янина

На Донеччині пара неонацистів по-звірячому зарізала двох дівчат за друга-неслов'янина

Категория: Происшествия и криминал

У Донецькій області міліція затримала хлопця і дівчину, які підозрюються в жорстокому подвійному вбивстві. Мотивом розправи стали расистські переконання закоханої пари: молодий чоловік був ображений, що його колишня пасія зустрічається з людиною неслов'янського походження.

Як повідомляється, затримані виросли в благополучних сім'ях і були єдиними дітьми. Втім, у міліції відзначили факти біографії підозрюваних, які повинні були насторожити близьких. Хлопця відрахували з вузу, а дівчина "перетворила свою кімнату в склеп, захопившись темними субкультурами", розповіли в МВС.

Сигнал про злочин надійшов від лікарів швидкої, до яких звернулася дівчина з різаною раною передпліччя. На питання лікарів, а потім і міліціонерів постраждала відповіла, що на неї і її залицяльника напали невідомі. Їм нібито вдалося вирватися, а дві їхні подруги загинули.

За адресою, вказаною молодими людьми, терміново виїхала другий слідчо-оперативна група, поки їх колеги з першої бригади опитували в лікарні потерпілу. Багато чого в оповіданні пари насторожило міліцію

Побачене на місці злочину шокувало навіть досвідчених оперативників. У квартирі були знайдені трупи двох дівчат віком 17 та 18 років. У обох було перерізане горло.

Насамперед було встановлено, що у нещасливої ​​квартирі проживав той самий друг пораненої, якому теж нібито вдалося врятуватися. Через кілька годин обидва вже були затримані.

Як з’ясувалося, умисел розправитися з 18-річною студенткою у підозрюваних спів давно, і вони неодноразово обговорювали це. Жертва була колишньою коханою затриманого. Вони розлучилися близько року тому, але продовжували спілкуватися.

Причиною вбивства стала помста за те, що дівчина нібито "зіпсувала йому життя". Але особливо дратувало студента-невдаху те, що після нього дівчина "стала зустрічатися з неслов’янином", як зазначають у МВС. Нова пасія юнака розділяла його неонацистські погляди і плани.

Спочатку юнак запросив дівчину до себе, причому жертва привела з собою подругу. Компанія молоді влаштувала пиятику. Зловмисники "розслабили дівчат спиртним", а перед самим відходом гостей напали на них з кухонними ножами в руках. Юнак завдав колишній дівчині 18 проникаючих поранень, а його "напарниця" вдарила другу гостю ножем 62 рази.

Розкрити злочин допомогло те, що 17-річна дівчина чинила відчайдушний опір перед смертю, так як їй вдалося поранити нападницю.

Завершивши розправу, неповнолітні вбивці побігли до місцевого ставку, щоб вмитися. З собою вони прихопили гроші, знайдені в квартирі. Також позбулися знарядь убивства, викинувши ножі в воду.

Деякий час пара ховалася в трубі, яка виходить до ставка. Там вони намагалися зупинити кровотечу з рани, отриманої в боротьбі із загиблою. Однак упоратися з цим підлітки не змогли і тому звернулися за кваліфікованою медичною допомогою.

Обидві зарізані дівчата були єдиними дітьми у родині. Кримінальну справу порушено за ч.2 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Злочинцям загрожує по 15 років позбавлення волі.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/na-donechchini-para-neonacistiv-po-zviryachomu-zarizala-dvoh-divchat-za-druga-neslov-yanina.html

Случайные улицы

ул. Пехотная наб. Оболонская пл. Керченская ул. Стельмаха Михаила ул. Богдановская ул. Китаевская ул. Моторная пл. Славы ул. Мостовая пер. Моторный пер. Ульянова Владимира пер. Виноградный ул. Черногорская ул. Рогозовская ул. Мостицкая ул. Павловская ул. Вокзальная пер. Лермонтова 1-й ул. Барбюса Анри ул. Строкача Тимофея ул. Авиаконструктора Антонова ул. Севастопольская ул. Брюсова пл. Героев Бреста пр. Ватутина Генерала
Нас находят по поисковым запросам
ображений на колишню дивчину