Главная > Новости > Чоловіки, які хочуть завести дитину, повинні рідше користуватися мобільним

Чоловіки, які хочуть завести дитину, повинні рідше користуватися мобільним

Категория: Здоровье

У випадку якщо чоловік планує завести дитину, йому варто трохи менше розмовляти по мобільному телефону. Про це повідомляють вчені з канадського Королівського університету, які виявили, що у любителів мобільного спілкування збільшується рівень тестостерону, падає якість сперми і погіршується фертильність.

Як розповів керівник дослідження Рані Шамлоула (факультет фармакології і токсикології), відкриття спантеличило фахівців, оскільки механізми, що провокують згадані ефекти, залишаються загадкою для вчених.

Виявилося, що чоловіки - користувачі стільникового зв'язку мали підвищений рівень циркулюючого у організмі тестостерону, а концентрація лютеїнізуючого гормону (ЛГ), навпаки, була менше норми.

Лютеїнізуючий гормон, що секретується гонадотропними клітинами передньої долі гіпофіза, необхідний для нормальної роботи репродуктивної системи. У жінок ЛГ стимулює секрецію яєчниками естрогенів; його пікове підвищення ініціює овуляцію. У чоловічому організмі ЛГ стимулює інтерстиціальні клітини Лейдіга, що виробляють тестостерон.

На думку дослідників, вся справа в електромагнітних хвилях, поширюваних телефонами: вони можуть надавати подвійну дію на рівень чоловічих гормонів і фертильність.

Можливо, електромагнітні хвилі збільшують число клітин в яєчках, де виробляється тестостерон. Проте, знижуючи концентрацію ЛГ, хвилі приводять також до блокування трансформування основного циркулюючого типу тестостерону у більш активну, потужну форму, пов'язану з виробництвом сперми і фертильністю.

Щоб зробити остаточний висновок про те, яким чином електромагнітні хвилі впливають на чоловічу плодючість, будуть потрібні нові дослідження.

Нагадаємо, вчені вже дійшли висновку, що надмірне використання мобільних телефонів, ноутбуків і смартфонів "вбиває" лібідо, примножує неврози і шкодить сексуальному життю людини.

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/choloviki-yaki-hochut-zavesti-ditinu-povinni-ridshe-koristuvatisya-mobilnim.html

Случайные улицы

пр. Григоренко Петра ул. Парниковая ул. Российская пер. Щорса пл. Московская ул. Щербакова пер. Полесский ул. Руднева ул. Закревского Николая ул. Кудряшова Николая бульв. Леси Украинки дорога Большая Кольцевая ул. Саперное Поле ул. Панорамная пл. Героев Бреста ул. Металлистов пл. Лукьяновская ул. Пуховская пер. Суворова ул. Осокорская ул. Березневая ул. Гоголевская ул. Бондарская ул. Сосницкая ул. Муромская
Нас находят по поисковым запросам
як завести дитину лютеїнізуючий гормон норма лютеїнізуючий гормон підвищений ЯК ЗБІЛЬШИТИ РІВЕНЬ ТЕСТОСТЕРОНУ? клітини фертильні підвищении лютенізуючий лютеїнізуючий гормон лютеинизуючий гормон норма лютеїнiзуючий гормон норма виробляється тестостерон лютейнизуючий гормон лютеїнізуючий гормон у женщин як підвищити рівень тестостерону як збільшити рівень тестостерону у чоловік лютеинизуючий гормон повышен лютенізуючий гормон норма як збільшити рівень тестостерону k.njbytpe.xbq ujhvjy лютеинизуючий гормон