Главная > Новости > Папа Римський вперше подзвонив в космос

Папа Римський вперше подзвонив в космос

Категория: Безумное и интересное

Папа Римський Бенедикт XVI провів бесіду з космонавтами, що перебувають на Міжнародній космічній станції. Розмова стала першим в історії сеансом зв'язку між понтифіком і космічним об'єктом.

Папа Римський зазначив, що захоплюється хоробрістю і дисциплінованістю космонавтів. Також він побажав дружині космонавта Марка Келлі Габріель Гіффордс якнайшвидшого одужання, зазначає портал Space.com. Гіффордс пережила замах в січні 2011 року. Келлі подякував релігійному лідеру всіх католиків світу за побажання.

Також Бенедикт XVI поцікавився у космонавтів їхніми враженнями від вигляду Землі з космосу і приніс співчуття італійцеві Паоло Несполі, мати якого померла, поки він перебував на МКС.

В даний час на МКС знаходяться 12 космонавтів. Шестеро з них, в тому числі і Марк Келлі, входять до складу екіпажу шаттла "Індевор". Політ шаттла стане останнім - в NASA раніше ухвалили рішення про згортання програми космічних човників.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/papa-rimskiy-vpershe-podzvoniv-v-kosmos.html

Случайные улицы

ул. Паньковская ул. Воскресенская ул. Скоропадского Павла ул. Тверская ул. Тимирязевская ул. Водогонная ул. Олевская ул. 2-я линия пл. Первозваного Андрея ул. Калачевская ул. Заслонова Константина ул. Глазунова ул. Белицкая ул. Ворошилова ул. Орская ул. Сигнальная ул. Кемеровская ул. Артема ул. Кудряшова Николая ул. Щорса пер. Политехнический ул. Тимошенко Маршала ул. Степанченко Василия пл. Бессарабская ул. Воровского
Нас находят по поисковым запросам