Главная > Новости > США зароблять на легалізації марихуани до 20 млрд доларів

США зароблять на легалізації марихуани до 20 млрд доларів

Категория: Финансы

У 14 штатах США марихуану офіційно продають для полегшення хворобливих станів. Центри, що продають канабіс таким хворим, є такими ж суб'єктами підприємництва, як солярії або салони краси. Займаючись легальним бізнесом, вони сплачують податки до бюджету.

На думку американських економістів, подальше узаконення марихуани здатне суттєво збагатити скарбницю США. Оскільки розмір податків на канабіс прирівнювався б до податків на тютюнові вироби - приблизно 50%, результат легалізації травки виражався б у додаткових 16-20 млрд дол. податків до державної скарбниці щорічно.

Американський департамент здоров'я підрахував, що 10% американців, віком від 12 років, курять марихуану хоч би раз на рік, 6% роблять це щомісяця. 15% споживачів марихуани в США курять її щодня.

Експертні оцінки ринку марихуани в США після легалізації коливаються від 10 до 120 млрд дол. щорічно.

Вживання марихуани з медичною метою дозволене в 14 штатах США. Першопрохідцями лігалайз-руху є Колорадо та Каліфорнія. Тільки в Колорадо понад 100 тисяч громадян легально курять травку за станом здоров'я.

Рекомендаціями до вживання марихуани є, наприклад, рак, глаукома, СНІД і ВІЛ, нудота, важкі м'язові спазми, сильний біль.

Унція (28 г) медичного канабісу коштує приблизно 350 дол. і вважається дозою на період близько 6 тижнів. Пацієнт може одноразово придбати 2 унції зілля (56 г) або 6 рослин для подальшого вирощування. Точки можуть мати у наявності до 2 унцій травки з розрахунку на одного пацієнта. Крім того, там же можна купити прилади для куріння "медикаментів" - люльки, запальнички, ароматичні свічки.

Источник: http://tsn.ua/groshi/ssha-zaroblyat-na-legalizaciyi-marihuani-do-20-mlrd-dolariv.html

Случайные улицы

ул. Лейпцигская ул. Комсомольская ул. Фанерная ул. Руденко Ларисы ул. Золотоустовская ул. Гришко ул. Петровская ул. Братская ул. Лагерная ул. Эспланадная ул. Новоконстантиновская ул. Шаумяна спуск Боричев спуск ул. Масловка пр. Рокоссовского Маршала спуск Смородинский ул. Большая Китаевская ул. Артема пер. Делегатский пер. Козловского Ивана пер. Охтырский спуск Андреевский ул. Калачевская ул. Пушкинская ул. Таращанская
Нас находят по поисковым запросам
оподаткування в штаті Колорадо маріхуана придбати де можна курить маріхуану