Главная > Новости > Бойцов: Кличко - вже старигани, справжні динозаври, а їм все мало і мало

Бойцов: Кличко - вже старигани, справжні динозаври, а їм все мало і мало

Категория: Спорт

Російський боксер назвав братів Кличків бізнесменами, які б'ються з тими, з ким вигідно у фінансовому плані.

Денис Бойцов
Чемпионат
Денис Бойцов вважає братів Кличків жадібними
Російський боксер Денис Бойцов пред'явив претензії братам Кличками, що той факт, що українці володіють усіма чемпіонськими поясами ускладнює кар'єру іншим боксерами, які перебувають на підступах до бою за світову корону.

"Кличко - бізнесмени, б'ються з тими, з ким це буде вигідно, як у спортивному, так і у фінансовому планах. Мені здається, пора вже репортерам задати братам питання: вам все ще мало грошей, скільки все це триватиме?

Кличко - вже старигани, справжні динозаври, а їм все мало і мало ... Вони просто принизили надважку вагу. Так, перемогти їх непросто, але той бокс, який вони демонструють, не можна називати боксом", - заявив Бойцов.

Проте 25-річний боксер навіть знайшов за що подякувати Віталію та Володимиру.

"Хочеться висловити їм величезний респект за те, що вони розчистили весь надважкий дивізіон, забравши з нього американських представників, перемістивши хевівейт до Європи. Вони виконали величезну роботу, за це їх варто поважати", - додав боксер.

Росіянин вже налаштовується на бій проти когось з братів. І заявляє, що безстрашний перед ними.

"Час йде і наша зустріч все ближче. Я не боюся ні одного, ні іншого і завжди готовий зустрітися з ними", - переконаний Денис.

Варто відзначити те, що Бойцов вболівав за британця в поєдинку Володимира Кличка з Девідом Хеєм.

"Скажу так, вболівав за красу боксу у виконанні британця. Мені здавалося, Хей досить швидкий і сильний, щоб змусити Кличка пропускати удари, помилятися. Хей - молодець, він просто не зумів потрапити, доопрацювати. В такому бою просто необхідно бути активним і викладатися повністю, чого Хей, на жаль, не продемонстрував", - заявив Бойцов.

Источник: http://prosport.tsn.ua/sport/boycov-klichko-vzhe-starigani-spravzhni-dinozavri-a-yim-vse-malo-i-malo.html

Случайные улицы

ул. Зеленогорская ул. Мельниченко ул. Армейская ул. Мишуги Александра ул. Трехсвятительская пер. Луговой ул. Циолковского ул. Марко Вовчка ул. Александровская ул. Оборонная пер. Краматорский шоссе Бориспольское шоссе ул. Черемшины Марка пер. Лобачевского пр. Маяковского Владимира ул. Бетховена ул. Кирпоноса ул. Дыбенко Павла ул. Феодосийская пр. Победы пер. Липский ул. Краснодонская ул. Гамарника ул. Чавдар Елизаветы ул. Ирчана Мирослава
Нас находят по поисковым запросам
скільки у кличків категорії Ским коли кличко б ється справжник бокс кличко