Главная > Новости > Герман розповіла про заповітну мрію Януковича

Герман розповіла про заповітну мрію Януковича

Категория: Политика

За словамми Герман, давня мрія президента – зустріти різдво в Почаївській Лаврі. Все, що треба президентові, це молитва, зазначила вона.

Президент Віктор Янукович мріє помолитися в ніч перед Різдвом у Почаївській Лаврі. Про це заявила заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман.

"Це давня мрія президента – зустріти різдво в Почаївській Лаврі. Чи вдасться президентові реалізувати цю мрію цього року, залежатиме від того, як відбуватимуться події. Він дуже хоче побувати там на Різдво, але я не можу на сто відсотків сказати, що йому це вдасться, адже в нього є багато роботи, багато планів. Але президент дуже прагнув до цього", - розповіла Герман виданню ЛІГА.net.

При цьому, реагуючи на репліку, що в Почаївській Лаврі вже активно готуються до приїзду глави держави, заступник глави Адміністрації президента сказала: "Ну, я не знаю, що там треба готувати. Ніяких приготувань не треба. Все, що треба президентові, це молитва. Не треба зайвої метушні".

"Президент хоче помолитися в ніч перед Різдвом або вранці наступного дня - як вийде. Але якщо обставини складуться так, що він зможе поїхати, то він обов'язково це зробить", - підкреслила Герман.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/german-rozpovila-pro-zapovitnu-mriyu-yanukovicha.html

Случайные улицы

ул. Попельнянская ул. Павлоградская ул. Редутная ул. Димитрова (Деловая) ул. Полярная ул. Тургенева ул. Одоевского бульв. Дружбв Народов ул. Крымского Академика ул. Моторная ул. Карбышева Генерала ул. Магистральная пер. Землянский ул. Охотская ул. Никольско-Слободская ул. Франко Ивана пл. Европейская пр. 40-летия Октября ул. Подгорная ул. Телиги Елены пер. Уссурийский пл. Севастопольская ул. Ялтинская пер. Редутный дорога Большая Кольцевая
Нас находят по поисковым запросам