Главная > Новости > НРУ: Гроші за перебування ЧФ йдуть на російські школи і вузи в Севастополі

НРУ: Гроші за перебування ЧФ йдуть на російські школи і вузи в Севастополі

Категория: Финансы

Кошти, отримані як компенсація за перебування ЧФ РФ на території України, використовують на створення російськомовних шкіл, дитсадків.

Компенсаційні кошти, які Росія виплачує Севастополю за перебування Чорноморського флоту (ЧФ) Росії на території Україні, використовуються для підтримки російської гуманітарної та соціальної політики, стверджує лідер Народного руху України (НРУ) Борис Тарасюк.

"У 2010 році я робив депутатський запит в МЗС (Міністерство закордонних справ - ред.) про те, куди витрачаються кошти, отримані як компенсація за перебування ЧФ РФ на території України. Виявилося, що Росія під виглядом компенсації фактично цементує власні позиції в місті" , - зазначив він.

Зокрема, згідно з інформацією, що надійшла у відповідь від МЗС, за відповідні гроші функціонує філія Московського державного університету та 4 філії інших вузів РФ, побудована російськомовна школа і російськомовні дитячі сади, побудовані житлові будинки для моряків ЧФ РФ, міститься музей Чорноморського флоту, театр імені Лавреньова, відремонтовано Будинок офіцерів флоту, Матроський клуб, пам'ятник затопленим кораблям.

"Тепер очевидно, куди в минулому році були витрачені 25,8 мільйона гривень, виділених Севастополю російською стороною. Якби навіть була надана повна сума в розмірі 38 мільйонів, то ми розуміємо, яким чином ці кошти були б освоєнні, - сказав Тарасюк. - Більш того, ці гроші освоєні під безпосереднім контролем російської сторони", -, додав він.

Він також додав, що російська сторона несвоєчасно сплачує місту компенсаційні кошти за перебування Чорноморського флоту Росії на території Україні. За його словами, цього року Севастополь вимагає, щоб субвенція з державного бюджету України за перебування Чорноморського флоту Росії становила не 117,2 мільйона гривень на рік, як передбачено міським бюджетом-2011, а як мінімум 214 мільйонів гривень, як пропонувала влада.

Як повідомлялося, Російська Федерація несвоєчасно сплачує місту компенсаційні кошти за перебування Чорноморського флоту РФ на території України, заявив голова Севастопольської міської ради Юрій Дойников.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/nru-groshi-za-perebuvannya-chf-ydut-na-rosiyski-shkoli-i-vuzi-v-sevastopoli.html

Случайные улицы

ул. Дундича Олеко бульв. Перова ул. Керченская ул. Крыленко ул. Ярмолы Виктора ул. Трухановская ул. Ясная ул. Березняковская ул. Верхнегорская ул. Мурашко Николая пер. Котовского ул. Старая Поляна ул. Жулянская ул. Аэродромная ул. Экскаваторная ул. Ягодная ул. Выборгская ул. Цулукидзе ул. Криничная ул. Мишина Михаила пер. Луговой ул. Алма-Атинская ул. Градинская ул. Строкача Тимофея пер. Черешневый
Нас находят по поисковым запросам
російські школи в севастополі