Главная > Новости > Одне з сіл на сході Німеччини захопили неонацисти

Одне з сіл на сході Німеччини захопили неонацисти

Категория: Мир

У Німеччині одне з сіл перетворилося на центр неонацизму. Місцеві жителі при зустрічі піднімають руку в нацистському вітанні, на будинках - свастика.

Невелике село Яамель на сході Німеччини перетворилося на центр неонацизму.

Село перебуває в декількох кілометрах від портового міста Вісмар. Біля в'їзду в Яамель стоїть саморобний щит Браунау-ам-Інн 855 км зі стрілкою, що вказує на місце народження Гітлера. На перехресті лежить камінь з написом: "Громада села Яамель: вільна, соціальна і національна".

Місцеві жителі при зустрічі піднімають руку в нацистському вітанні, на будинках - свастика, а в лісовому гаю проводяться стрільбища.

Місцева влада відмовилася від спроб навести порядок у місті. За словами мера села, поліція і влада не втручаються в події, так як нацисти ігнорують будь-які вимоги, передає Newsru.co.il з посиланням на Daily Telegraph.

Нагадаємо, в грудні Генеральна асамблея ООН закликала держави боротися з героїзацією нацизму, а також зі спробами осквернення або руйнування пам'ятників тим, хто боровся проти фашистів у роки Другої світової війни.

Раніше в червні 2010 року МЗС Ізраїлю висловило побоювання у зв'язку з можливим відродженням нацизму в Європі.

Источник: http://tsn.ua/svit/odne-z-sil-na-shodi-nimechchini-zahopili-neonacisti.html

Случайные улицы

ул. Юрковская бульв. Кольцова ул. Татарская пр. Броварской бульв. Роллана Ромена ул. Профсоюзная спуск Андреевский ул. Горенская ул. Керченская ул. Щербакова ул. Полянская ул. Драйзера Теодора ул. Астраханская ул. Краснопартизанская ул. Потебни Академика ул. Ясная ул. Почайнинская ул. Фастовская ул. Новгородская пл. Героев Великой Отечественной Войны ул. Лятошинского ул. Добрососедская шоссе Гостомельское ул. Верболозная пр. Краснозвездный
Нас находят по поисковым запросам
http://tsn.ua/svit/odne-z-sil-na-shodi-nimechchini-zahopili-neonacisti.html [?]