Главная > Новости > У Києві джип на смерть збив чоловіка на очах у дружини і дітей

У Києві джип на смерть збив чоловіка на очах у дружини і дітей

Категория: Происшествия и криминал

На проспекті Перемоги в столиці одна за одною сталися дві аварії: спочатку джип Mitsubishi збив чоловіка, а потім Daewoo Matiz збив правоохоронця, який поспішав на місце події.

Ввечері у суботу на проспекті Перемоги в Києві джип на смерть збив чоловіка, який перебігав дорогу. Трагедія сталася на очах у дружини і дитини загиблого.

За розповідями свідків, чоловік віком близько 40 років, всупереч проханням дружини, спробував перебігти з сумкою і рюкзаком проспект Перемоги на мосту над проспектом Палладіна. Дві смуги подолати вдалося, в третій його на високій швидкості збив Mitsubishi L200. Удар припав на ліву частину авто.

Від потужного удару у чоловіка злетіли обидва кросівка і шапка. Він розбив лобове скло і впав на асфальт в 10 метрах від авто. Від отриманих травм він помер на місці.

Під час оформлення аварії на місці події знаходилися дружина і дитина загиблого.

Цікаво, що через три хвилини повз місце події проїжджав загін правоохоронців. Вони зупинили транспорт і прибігли на допомогу. У третьому ряду одного з бійців збив Daewoo Matiz, чоловік отримав травми середнього ступеня тяжкості. Його забрали до лікарні. Експерти почали детальне вивчення всіх обставин трагедії.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/u-kiyevi-dzhip-na-smert-zbiv-cholovika-na-ochah-u-druzhini-i-ditey.html

Случайные улицы

ул. Доброхотова Академика ул. Локомотивная ул. Золотоношская ул. Уборевича Командарма ул. Янгеля Академика ул. Декабристов ул. Чапаева ул. Вершигоры Петра ул. Осокорская ул. Корчеватская ул. Стальского Сулеймана ул. Гайдай Зои ул. Пантелькина ул. Божков Яр ул. Мостовая ул. Волгоградская бульв. Перова ул. Пшеничная ул. Выборгская ул. Медовая ул. Народного Ополчения ул. Хорива ул. Улитина Ивана ул. Сергиенко Ивана ул. Кармелюка Устима
Нас находят по поисковым запросам