Главная > Новости > Активісти "податкового Майдану" прийдуть під стіни Януковича

Активісти "податкового Майдану" прийдуть під стіни Януковича

Категория: Украина

На Банковій відбудеться акція з вимогами закрити кримінальні справи, порушені щодо активістів протестів проти Податкового кодексу.

17 січня у Києві відбудеться акція протесту з вимогою закриття кримінальних справ щодо активістів "податкового Майдану", повідомив координатор акцій проти Податкового кодексу Олександр Данилюк.

"Ця акція конкретно стосується "Майдану-2", і всі, хто вважає, що потрібно закрити кримінальні справи, можуть приєднатися до неї. Це не закрита акція – на неї можуть прийти всі бажаючі", - сказав Данилюк.

Захід відбудеться на вулиці Банковій у Києві, де розташована адміністрація президента Віктора Януковича.

Данилюк повідомив, що кримінальні справи були порушені проти 8 учасників акції, з них 2 зараз перебувають у слідчому ізоляторі.

"Це звичайні учасники акції протесту, які були свідомо обрані для того, щоб пересвідчитися, що не буде ніякої реакції з боку організаторів. Але ми не будемо це залишати так просто, і ми будемо вимагати припинення переслідування", - підкреслив він.

"Будемо вимагати, щоб закрили всі ці кримінальні справи, і щоб всіх, хто зараз в ізоляторі (мається на увазі, з учасників акцій протесту проти Податкового кодексу), відпустили. Не було ніяких протиправних дій, тому люди не повинні перебувати у слідчому ізоляторі", - додав Данилюк.

Нагадаємо, з 22 листопада підприємці оголосили безстрокову акцію протесту проти Податкового кодексу, який міг сильно позначитися на малому і середньому бізнесі. Тоді в центрі Києва на Майдані Незалежності було розбито наметове містечко, де майже два тижні жили активісти.

Та після прийняття Податкового кодексу в новій редакції з урахуванням поправок президента, які трохи спрощують тиск на представників бізнесу, наметове містечко було демонтовано, а акцію протесту розігнано.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/aktivisti-podatkovogo-maydanu-priydut-pid-stini-yanukovicha.html

Случайные улицы

ул. Пироговского Александра ул. Пулюя ул. Ужгородская ул. Васильченко ул. Межевая ул. Героев Войны ул. Новаторов ул. Загороднего Михаила ул. Сновская ул. Берестецкая ул. Горького шоссе Стратегическое ул. Андреевская ул. Рогнединская ул. Городецкого Архитектора ул. Бабушкина ул. Экскаваторная ул. Кравченко Николая ул. Белокур Екатерины ул. Полесская ул. Пролетарская ул. Автозаводская ул. Сергиенко Ивана ул. Горловская ул. Днепродзержинская
Нас находят по поисковым запросам