Главная > Новости > Брати-геї приспали батька снодійним і поховали його заживо

Брати-геї приспали батька снодійним і поховали його заживо

Категория: Происшествия и криминал

Двоє юнаків 18-ти і 21-го року заживо поховали свого батька. Поліцейським вони розповіли, що він був жорстокою людиною і не сприймав того, що вони гомосексуалісти.

У Бразилії затримані двоє братів, яких звинувачують у вбивстві власного батька. Вони приспали його за допомогою снодійного і поховали живцем.

Одному з заарештованих 18 років, іншому - 21. Юнаки вже визнали свою провину. Брати розповіли поліцейським, що їх батько був дуже жорстокою людиною. Він багато пив, і не сприймав гомосексуальність своїх синів.

Розтин підтвердив, що смерть жертви наступила під землею в результаті задухи.

Начальник поліції міста Тімон, де стався інцидент, зазначив, що вбитий був африканського походження і очолював одну з місцевих релігійних громад. Слідчі не виключають, що сини скоїли вбивство на релігійному ґрунті.

А нещодавно 88-річна бразилійка воскресла у труні через чотири години після смерті. На щастя, її не встигли поховати – вона прийшла до тями у похоронному бюро. Її одразу ж доставили до лікарні, але через деякий час там вона знову померла – цього разу остаточно.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/brati-geyi-prispali-batka-snodiynim-i-pohovali-yogo-zazhivo.html

Случайные улицы

ул. Здолбуновская ул. Лебедева Николая ул. Одесская ул. Кулибина ул. Шевченко ул. Свердлова ул. Заречная ул. Корсунская пл. Волгоградская ул. Пушкина пр. Григоренко Петра ул. Межигорская ул. Сумская ул. Воздвиженская ул. Рейтарская ул. Теремковская ул. Набережно-Корчеватская спуск Боричев ул. Розовая ул. Кожемяцкая пер. Грузинский ул. Васильченко ул. Терещенковская ул. Шелковичная ул. Грузинская
Нас находят по поисковым запросам
брати геї